Lista ocen Nissan Primera I Kombi 2.0 D 75KM 55kW 1990-1998 (9) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kowalczyk jacek
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
jezdzilem tym autem 5 lat to co wymienilem w tym czasie nie zmiesciloby sie w trzech takich ramkach wiem co powiedza fani nissana...kupilem zajezdzony eghzemplaz...wrocmy do technologi..gniazdo wycieraczek...zwykla dziura wywiercona w plastiku..polosiedowymiany w kazdym..rozwarstwiajace sie szyby..pekajace glowice i wcale jej nie przegrzalem...u brata tez pekla..w tojotach i mazdach nie lepiej zolta zenada...
~rafanti
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Wymieniane amortyzatory przednie przy 320 000 - nie mam pojęcie, czy kiedyś wcześniej były robione. padł alernator - nie pierwszy raz, bo okazało się, że mieliśmy pod maską alternator z Sunny, czyli oryginalny też jużkiedyś poległ był.
~Rozczarowany
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Padła uszczelka pod głowicą, po wymianie rozleciał się rozrząd (z przyczyn nazwijmy dziwnych, nie z zaniedbania), skończyło się wymianą głowicy i zaraz okazało się, że blok jest odkształcony. Finałem była wymiana silnika....
~Maniek
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Niby bardzo poważnych usterek nie było, a to co było wynika z wieku. Żadna to pociecha, gdy usterki pojawiają się regularnie. Wolę wymienić coś wcześniej niż być zaskoczonym, i co z tego, gdy ten grat też mnie ciągle zaskakuje.
~Michał
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Przy przebiegu ok. 300 000 km i 15 latach, wszystko ma się prawo zepsuć, największa naprawa to regeneracja rozrosznika, alternatora, wymiana pompy wody oraz górne wachacze przedniego zawieszenia, szykuje się do wymiany sprzęgła.
~Bączek
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
musiałem wymienić alternator poniewasz nie miałem ładowania . A stary alternator był jurz wypalony.
~www.nissanklub.pl zapraszam
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Nic.Wymieniac wszystkie filtry i oleje na czas, lac paliwo i jezdzic.
~Ah1n1
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
rdza na progach, alternator i zawieszenie( wahacze)
~marcin2011@gmail.com
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
wydmuchana uszczelka glowicy na szczesie na zewnatrz
Nissan Primera I Kombi