Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (97) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cieciwa1@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Auto Primera GX 2.0td 5 drzwiowe kupiłem we wrześniu 1997 roku w salonie było wtedy naprawdę drogie, jeździłem nim 12 lat,więc stosunek jakości do ceny mówi chyba w moim przypadku na ,,+,, teraz Nissan jest połączony z ,,francuzami,, i chyba tylko dlatego nie kupiłbym teraz Nissana, jednak ,,japończyki,, są bardziej niezawodne. Ponieważ moja żona zawsze marzyła o Toyocie, więc tydzień temu kupiliśmy Toyotę awensis 2.0 D4-d 126KM sedan,...
~wareczny
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
jakosc jaka jest to jest mozna by bylo sie czepiac wszystkiego ale cena jest bardzo przyzwoita jak na takie auto,mysle ze jedno glosnie mozna polecic,szczeze szukalem passata ale w tej cenie i z tego roku nie bylo szans a o wyposarzeniu nie wspomne,jak ktos bedzie dbal i kupi dobry egzemplarz to mysle ze bedzie zadowolony
~yans
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Doskonale! Kupiłem komfortowe, doskonale wyposażone, średniej klasy, bezawaryjne auto za 16.000 zł, bezwypadkowe, z oryginalnym przebiegiem. Gdyby nie stał tak długo nieużywany na dworzu, to i korozja by go nie zdążyła ruszyć – ale zrobię go na cacy i będzie jeszcze dłuuugo służył :-) W każdym razie POLECAM!
~Patryk92
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Lepszego auta za te cene nie znajdziecie mowie powaznie, ja bylem zakochany w Vectrze ale ogladajac juz nie jedna i ciagle ogldajac rdze na karoseri odpuscielem ten samochod i poszedlem po rozum do glowy. Naprawde polecam auto a jak jest jeszcze z pewnych rak to nie zastanawiajcie sie. TYLKO BRAĆ!
~dzkzsl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Ja kupilem swojego uzywanego za 13 000 zl. W zamian uzyskalem ostatniego jeszcze robionego z japonska precyzja nissana. Pelny pakiet wyposazenia (oprocz skory i sterowania radiem przy kierownicy) takze jestem zadowolony ! ZA TAKA CENE NEJLEPSZY WYBÓR ! Opel Astra II sie chowa !
~SZYMEK
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
18 tys. za atuto z 2001r. z prawie pełnym wyposażeniem (tpicerka welurowa nie skórzana- dla mnie osobiście zaleta) mówi samo za siebie. Trzeba tylko kupić zadbany egzemplarz. Auta sprowadzone z za Odry mają o wiele lepsze wyposażenie od większości krajowych z tamtego okresu.
~stefan
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Auto tanie nie jest. Nissan się ceni, również ten używany, ale uważam że warto dopłacić i jeździć (na wycieczki a nie do warsztatów :-)). Poza tym za porównywalny standard i jakość wykonania (wg.mnie nawet wyższy) mam lepsze auto od tak holubionych niemieckich aut. Japońce górą !!!
~Grabek
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
koszty części całkiem ok, a biorąc pod uwagę bezawaryjność samochodu to można uznać że koszty napraw są bardzo niskie (nie warto inwestować w zamienniki), spalanie mogłoby być niższe, ale jest na poziomie akceptowalnym jak na tą klasę samochodu
~maciek
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Dla mnie to byl dobry zakup rok temu, bo kosztowal mnie smiesznie malo jak za taki samochod. Za te pieniadze lepiej poszukac czegos innego - jakis niemiec albo francuz bedzie sie psul tak samo ale przynajmniej czesci tyle nie kosztuja!
~Tanhauser
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Totalne rozczarowanie, tak jak pisałem - auto drogie, sztywne, na kiepskich drogach (czyli praktycznie wszędzie) nie trzyma się nawierzchni, często zdarza się, że kolumna kierownicy wpada w wibracje. Primera sprawiła, że wyleczyłem się z "japończyków"
Nissan Primera II Hatchback