Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (97) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kazet5
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
autko kosztowało 30 tys. zł (4-letnie) z przebiegiem (sprawdzonym) 46 tys. km, z fabrycznym radioodtwarzaczem i szyberdachem, klimą, ABS, dwie poduszki, elektryczne szyby, itd. Jak na ten rocznik, markę i wyposażenie cena jest przyzwoita.
~Jeżdżę i jeżdżę...
Hatchback 2.0 16V 115KM 85kW
Buda, wyposażenie nie powalają. Każdy, kto kupuje japońca chcę po prostu jeździć i zawsze dojechać. Nissan Primera jest pod tym względem fenomenalny. Tym bardziej, że kupiłem, można powiedzieć "złoma za 3500zł".
~paw_111
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Primera jest samochodem bardzo komfortowym z zarazem tanim. Ja dałem za nią 17 tys zł. Dołożyłem LPG i tyle. Teraz już są sporo tańsze to i dobrze bo można za fajne pieniądze kupić duży, komfortowy i tani w eksploatacji samochód.
~Paweł
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Primera nie jest może super tania, ale moja jest wyposażona w pełni oprócz skóry, w idelanym stanie z niskim przebiegiem, idealny stanie, i wcale nie jest kosztowna w eksploatacji wręcz przeciwnie, tanio i komfortowo.
~Zawias
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
W tej kwestii nie ma konkurencji. W tej samej cenie kupimy starszych, bardziej styranych konkurentów (Passat, Accord, Avensis, Vectra, BMW serii5) Lub znacznie gorsze auta (406, jakieś fiaty- stilo, Laguna, Octavia).
~mike403@o2.pl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
W tej chwili można nabyć za bardzo atrakcyjną cenę. W zamian dostaje się duże wygodne i bezawaryjne auto , rzucające się w oczy i zostawiające nie jedno BMW w tyle. Polecam osobom, którzy cenią sobie głównie komfort i niezawodność.
~Pietiuszka
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Duży, wygodny, a w połączeniu z instalacją gazową również ekonomiczny. Jest ich sporo na rynku wtórnym co tylko potwierdza jego wartość. Maksymalna nota. Świetlna alternatywa nawet dla droższych konkurentów.
~floyd@aol.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
W momencie zakupu był najtańszą opcją w klasie. Teraz też cena nie powala. Znam też niestety opinie zupełnie odmienne, lecz nie pochodzą one od osób które wiedzą o samochodzie wszystko od początku.
~Kamil
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
spoko... siedzenie mi sie przedarło przy 240000 km, alle jez zaszylem, dywanik pod piętą tez ale to olałem , i grążek zmiany biegów sie rozdarł ale ją skleiłem i to tyle..:)

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~vow
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
W tej kategorii duży plus - za rozsądne pieniądze można mieć auto komfortowe i niezawodne. Za taki sam rocznik \"niemiec\" będzie droższy a nie będzie dużo lepszy.
Nissan Primera II Hatchback