Lista ocen Nissan Primera II Hatchback (97) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik primery
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Kupując Nissana można liczyć na spokojną eksploatację, bez żadnych niepotrzebnych niespodzianek. Auto jest warte swojej ceny. Tutaj płaci się za jakość, nie za \"bajery\".
~Łukasz
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Z motorem 2.0 było by dobrze, z 1.8 już nie... tak naprawdę przez silnik dałem "nie kupiłbym jeszcze raz" - producent sobie na to zasłużył.
~Mars91
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Świetny samochód dla osób ceniących długowieczność i niezawodność samochodu ponad komfort i osiągi. Jeżeli się o niego dba, to na pewno posłuży długie lata.
~Dawid Fajdek
Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW
Biorąc pod uwagę okres względnie bezawaryjnej eksploatacji - 8 lat i prawie 100k. uważam że był to dobry zakupu. Wszystko się kiedyś psuje.
~Tobi
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Bardzo dobry stosunek ceny do jakości a szczególnie kosztów eksploatacji. Po usunięciu paru typowych mankamentów samochód wiernie służy przez wiele lat.
~junior
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Za te pieniadze (mnie kosztowała 13000 z lpg) dobry wybór. Nawet dla fanów aut niemieckich (jednego udało mi sie do tego auta przekonać)
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Przeciętny jak całokształt. Koszt napraw w ciągu roku(5 tyś pln) powoduje, że nie jestem fanem tej marki - a szkoda, bo się fajnie zapowiadało.
~marek.34@op.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
jak za 15-16 tys obecnie to duże komfortowe auto, jeśli ktoś nie jeździ dużo to rewelacja. ja ze względu na duże spalanie muszę sprzedać (z bólem serca!!!)
~cisek_w@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Cena do jakości nie jest wygórowana, za bardzo zadbany egzemplarz trzeba trochę przepłacić ale to się opłaca, mniej dokłada się później.
~bjjtygrys
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Wtedy kiedy kupowałem był to najrozsądniejszy wybór za tą cenę (59600zł). Wszystkie inne auta z podobnym wyposażeniem kosztowały ponad 5000zł więcej.
Nissan Primera II Hatchback