Lista ocen Nissan Primera II Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 (12) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
No to zaczynamy... Silnik bierze olej - wpiszcie sobie w google "primera 1.8 olej" to się przekonacie. Tylko kilka osób ma taki przypadek? Niemożliwe, chyba wszyscy chcą sprzedać swój egzemplarz... Robota pierścieni to 2 tysiące zł i pomaga (szkoda, że przy przebiegu 160 000, człowiek spodziewałby się po Japończykach większej dokładności w projektowaniu silnika). Pół roku po założeniu gazu silnik klekocze jak diesel i... straciłem do...
~Qmen
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Po 6 latach pierwsze ogniska korozji jak na Japończyka to szajs wcześniej miałem audi rewelka i już nigdy nissana!!!!!!!! Lubi sobie zgasnąć od czasu do czasu zwłaszcza zimą i nikt nie zna powodu elektronika też szaleje lubi sobie łykać olej .Mam nadzieje że niebawem się go pozbęde!!!!!!!!!!!!
~tomek85fcb
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Z lawety nie musiałem korzystać, najpoważniejsza i nie do opanowania raczej jest korozja. W blachy i zabezpieczenie antykorozyjne włożyłem już z 2,5k. Staram się w miarę szybko reagować na ślady rudej i dzięki temu auto jeszcze w miarę wygląda.
~Webber
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
roczaniki 2000 maja wadliwy jakis czujnik i jak mi sie zepsul to auta nie dalo sie odpalic!!!
~Radek
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
jedyne co się zepsuło to przepływomierz powietrza przy przebiegu ok 230 tys. km.
~Kierowca BomBowca
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Na szczęście poważnych usterek unieruchamiających pojazd nie było.
~Pietiuszka
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Póki co wszystko śmiga. Oby jak najdłużej.
~Patryk92
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
zadnej powaznej USTERKI! POLECAM AUTO !
~kuba
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
jw. klimatyzacja siadla przy 100 tys...

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~grigorii
Hatchback 1.8 16V 114KM 84kW
Nie ma do czego się przyczepic
Nissan Primera II Hatchback