Oceny Nissan Primera II Kombi 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002

Nissan Primera II Kombi 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Primera II Kombi 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002

~Marek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Niepodważalną cechą tego modelu jest ponadprzeciętna niezawodność. Konstrukcja wywodzi się z czasów, kiedy samochody projektowano tak by się nie psuły, w przeciwieństwie do dzisiejszych aut, gdzie producent zadbał by jak najczęściej odwiedzać autoryzowane serwisy. Inżynierowie Nissana poświecili wiele lat, by ich flagowy model na rynek europejski wyróżniał się niezawodnością, i tak jest w istocie. Zawieszenie bardzo trwałe nawet na nasze...
~Lecytyna
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Moje pierwsze 'dorosłe' auto (nie licząc uprzednich: Fiata126p i 25-letniego VW Polo) miało być ekonomiczne i 'bezobsługowe'. Ktoś powiedział o Primerze, że to oszczędna gospodyni, i tak właśnie o niej myślę. Spełnił moje oczekiwania: jeżdżę niedrogo (8l/100), praktycznie nic nie robiąc przy aucie, usterki wynikały głównie z zużycia typowych części eksploatacyjnych. Nigdy mnie nie zawiódł, oraz koszty naprawy były bardzo...
~piotr
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
z mojej PRIMERY jestem bardzo zadowolony. znam dokladnie jej "zyciorys"-kupiona od dobrego kumpla. jest ladnie utrzymana, bogate wyposazenie(4xairbag, klima, pelna elektr, centralny zamek+pilot, alufelgi, welur, abs). dobry komfort jazdy, tylko ciezka noga powoduje srednie spalanie na poziomie 8l/100 km.na dlugie trasy doskonala. jesli chodzi o miasto, to jej wielkosc jest najbardziej odczuwalna podczas parkowania (plus to idealne wspomaganie...
~krysiek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Niezawodne, komfortowe, niedrogie w zakupie, ale wolne i absolutnie niemanewrowalne. Praktycznie nic się nie psuje, ale jeśli się zepsuje części potrafią być drogie (prawdziwy japończyk, krótko produkowany). Jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby primera zawiodła, zawsze mam pewność, że ją odpalę i dojadę tam gdzie chcę. Wady - korozja na przednich błotnikach i na klapie, w tym modelu w zasadzie standard.
~Kolas
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Polecam auto dla rodzin. Zdecydowanie odradzam kierowcom lubiącym szybką jazdę - przy zapakowanym na wakacyjny wyjazd aucie trzeba uważnie planować każdy manewr wyprzedzania. Model po lifcie nadal dobrze się prezentuje wizualnie. Mój 12-letni model zaczyna korodować (przednie błotniki, klapa bagażnika) nie jest jednak wykluczone, że to efekt niezbyt solidnych napraw blacharskich (auto sprowadzone, brak udokumentowanej historii).
~Mefju
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Całokształt oceniam jako dobry, bo ciężko jest dostać tak świetne auto za tak małe pieniądze z takim wyposażeniem, Nie ma auta idealnego, który byłby bez wad natomiast tu z wad nic mnie osobiście nie razi i jest dosyć przyjemnym kumplem w podróży i wygodnym.

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~Paweł
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Auto kupiłem sprowadzone z Niemiec. Niby wszystko ok ale już wyciął mi numer. Czekam na diagnozę ale poszedł chyba czujnik położenia wału korbowego. Cena nowego (450-650 zł) gdzie w innych autach 100-200 zł. Jak będzie tak dalej to będzie rozwód.
~Brygada Remontowa
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Samochód wygodny na miasto jak i długie trasy. Pasażerowie z tyłu również podróżują wygodnie. Auto w wersji Wagon (kombi) bardzo pojemne. Silnik diesel 2.0TD zdrowy, solidny, niewymaga super jakości oleju napędowego, niestety mało dynamiczny. Zawieszenie doskonałe jak na kombi, nie buja, dobrze sie trzyma drogi i wybiera nierówności. Wady: zużycie ON ceny cześci oryginalnych, mała dynamika.
~Jacek - Łódź
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Gorąco polecam, idealne auto rodzinne, duże, dynamiczne i stosunkowo oszczędne i co najważniejsze do 2002 roku jest to jeszcze samochód japoński i przesadnie niezawodny. P.óźniej po mariażu z "dziadoskim" francuzem już jest tylko gorzej.
~borsuk
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
super pakowne i wygodne auto. minusem jest blacha jak na 13 letnie auto wysiada w porównaniu z VW
Nissan Primera II Kombi