Lista ocen Nissan Primera II Kombi 2.0 TD 90KM 66kW 1997-2002 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kolas
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Auto ma 12 lat, ja użytkuję je ponad 6 lat. W tym czasie udało się uniknąć poważnych usterek. Z poważniejszych należy wspomnieć o wymianie czujnika położenia wału. Oryginalna część jest droga, ale udało się zastąpić używanym z Fiata - koszt razem z wymianą 450zł. Problemy nękają zawieszenie. W najbliższym czasie prawdopodobnie szykuje się wymiana amortyzatorów. Trzeba też zająć się rozrządem, bo obecny przepracował już 80 tys. Jakiś czas temu...
~De Cook
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
jednyną męczącą rzeczą jest dziwnie funkcjonująca tylna wycieraczka. Coś się chyba stało z silniczkiem bo wydaja dźwięki nie z tej ziemi. Poza tym żadnych (!) usterek. No i niestety zaczyna powoli rdzewieć... Szczególnie maska przy atrapie.
~Paweł
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Ogólnie auto sprawia wrażenie troszeczkę niesolidnego wykończenia. Do szału doprowadza mnie zniszczona okleina na słupkach drzwi (przyjrzałem się i jest to standard w tym modelu. Do tego dochodzą skrzypiące wycieraczki.
~Marek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Nie powinno nic się psuć, co najwyżej zużywają się podzespoły takie jak np. klocki hamulcowe. Silnik pali w największe mrozy na raz. Elektronika bez fabrycznych wad, trwała. Mocne zawieszenie.
~Jacek - Łódź
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
czasami zapala sie kontrolka jakiegoś czujnika "check engine", ale zauważyłem że jest to przypadłość tego silnika, nie wpływa to na jazdę, ale drażni. przepalają się żarówki podświetlenia zegarów,
~Machor
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
na 6 cio letnie auto o tym przebiegu to naprawdę niezawodność,ale na siłe jak bym już musiał sie do czegoś przyczepić to ...... nie wiem do czego.ONE SĄ DOSKONAŁE I JUŻ.
~Brygada Remontowa
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Leje paliwo wymieniam oleje/filtry, mocno eksloatuje i nic się nie psuje (no może mocno używane zawieszenie się zepsuło - tuleja wahacza)
~Xylo
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
jak kupilem 4 lata temu to zepsulo mi sie w nim sporo rzeczy jakos tak na raz ale od tamtej pory cisza
~Mefju
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
No jak narazie z drobiazgów to tylko guzik od el. szyby się zepsuł a tak poza tym to wszystko gra.
~Przemek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
bardzo częste naprawy zawieszenia, częste problemy z silnikiem, który niby jest niezawodny.........
Nissan Primera II Kombi