Lista ocen Nissan Primera II (61)

~tomaszszach
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Rodzinny samochód, ale tylko na gaz! Niezawodny i wygodny.
~Mzimek
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Szczególnie w wersji kombi idealne auto rodzinne, kilka extrasów jak automat, klimatronic i ksenony robią z tego auta luksusową limuzynę
3,4
~Ares
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Dużo fajnych zabawek, całkiem dobry sprzęt grający plus roleta na bagażnik (kombi) nie zakrywa całego bagażnika (przez szybę widać co masz w środku). Auto nie osiąga parametrów z instrukcji (prędkość maksymalna), a to nie świadczy dobrze o producencie. Pierwsze moje auto które nie spełnia zapewnień producenta w tym temacie. W ogóle jest to auto dla statecznego starszego faceta, albo kobiety bez zacięcia.
~marus
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
To bardzo dobre autko, najlepsze jakie miałem (to jest siódme po volvo 340, renaulcie scenicu, fordzie sierra, toyocie corolli i hondzie accord). Silnik 2,0 i 140 KM robią swoje, doskonałe hamulce i spory 505 l bagażnik
~Chrisl
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
ogolnie bardzo dobry samochod, idealnie spisuje sie na dlugich trasach, ale w miescie tez wygodny. Polecam
~Piotr Swiergot
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Auto w wersji skora, xenony Przymierzalem sie do tego auta pol roku , czytalem wszystkie opinie o autach do 10 tys zl wybralem Primere i nie zaluje.Auto udalo sie kupic z niskim przebiegem i nie zajechane Czuje sie w nim bardzo pewnie i komfortowo. Jestem przekonany ze auto posluzy mi jeszcze kilka lat.
3,4
~szemrok
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Fajne autko ze sporym bagażnikiem, nadaje się na dalekie wypady i jazdę w trasie. Jeżeli tylko do jazdy miejsckiej to za dużo pali niestety.
~Nissanolub.
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Auto polecam każdemu, jest to rodzaj niezawodnego auta, do którego ma się sentyment.
~piasek
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
bez zarzutow.swietny 4 bieg.super elastyczny dobre przyspieszenia. (Silnik)

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wkapela
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
nie doskonale tylko dlatego ze slyszalem V12 Ferrari ;) (Silnik)