Lista ocen Nissan Primera II (61)

~_Nissano_
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
W końcu mam porządny i niezawodny somochód. Tylko Toyota Carina E była porównywalnie bezawaryjna. Poza tym wygodny i rewelacyjnie wyposażony samochód. Do tego gaz dla zwiększenia ekonomii użytkowania.
~andrysia@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
całość dobra; mam samochód jeden z ostatnich z poprzedniego modelu i brakuje w nim paru przydatnych drobiazgów, które miałem w tym samym modelu (1800 5d) ale rok wcześniej-bardzo to dziwne (brak zamka do schowka, brak systemu blokady tylnych pasów bezpieczeństwa dla fotelika dziecięcego-nie isofix,brak sciemnania oświetlenia tablicy rozdzielczej). Niestety najgorsza sprawa z serwisem-nie spotkałem żadnego ponad przeciętność
~Dariusz (Kobras)
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
Cóż ja mam powiedzieć ?:)) Leje paliwo i jeżdżę i chyba tylko można życzyć niższych cen paliwa bo z autem kompletnie nic sie nie dzieje.
~spox (rotten@webspeed.dk)
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
ktos kto ceni sobie dobre wlasciwosci jezdne ,nie przeszkadza mu anonimowy wyglad auta,w miare niske zuzycie paliwa,no i to co najwazniejsze NIEZAWODNOSC!!....bedzie naprawde zadowolony!!.......ja niestety nie kupie wiecej primery...ale tylko ze wzgledu ze moim poprzednim autem byla Honda Accord...i najprawdopodobniej kupe Accorda spowrotem ze wzgledu na jego sportowe wlasciwosci!!...jak ktos chce to moze zobaczyc moje auto na www.motofoto.pl...
~BadBoy
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Super auto , nie za drogie i bardzo komfotowe. Nie polecam słabszych silników palą tyle samo a duzo gorej sie sprawują. Automat pali kilka szklanek mniej niz manual..
~Tadek
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
Samochód legenda dla mnie. Jest to już druga Primera którą jeżdżę, poprzednią sprzedałem przy przebiegu 265000 km. Przede wszystkim bezawaryjne auto i rewelacyjny silnik 2,0 140 km ze zmiennymi fazami rozrządu i naprawdę solidnym przyspieszeniem jak na masę auta.
~kramar81@o2.pl
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
mimo drobnych wad, jestem zadowolony i mam nadzieje ze dalej bedzie sie sprawowac jak do tej pory:)
3,5
~rob
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
dobrze dlatego bo auto ma rozsądną proporcję ceny do jakości i wyposażenia oraz wielkości
~Nismoman
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
SR20DE - najlepsze co jest w tym aucie. Trzeba krecic wysoko, ale to jest to za co lubie silniki Nissana. 140KM - wystarczajaco. 0-100kmh to ok 8,5s (PB95) (Silnik)
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II
9,1
10,9
2,5
~rysab@op.pl
Hatchback 2.0 16V 140KM 103kW
bardzo zadowolony byłem przez 10 lat ale ostatnie dwa to kleska .W wielu miejscach pojawila sie korozja i ten pech pekł łancuszek rozrzadu i pogruchatał silnik nieopłacalna naprawa lepiej wymienic caly silnik oczywiscie używany . Wczesniej rozsypała sie automatyczna skrzynia biegów i też wymiana , ze względu na koszty też używana.Słyszałem opinię że do 10 lat i gonić i to potwierdziło się w moim przypadku.