Lista ocen Nissan Primera II Sedan (129) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 185 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~top sport
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
cena rekompensuje drobne niedoskonałości, nie wiem co ludzie widzą w niemieckich autach. Tutaj elektryka, klima, 4 poduchy, skóra, cent. zamek, immob., alarm, ABS i parę innych bajerów są montowane seryjnie !!! Fakt, że jest to najmocniejsza primera w grupie P11, ale niech ktoś znajdzie niemca z takim wyposażeniem i w takiej cenie. Może nie jest to Toyota, której zawsze moim zdaniem trzeba dać palmę pierwszeństwa wśród japońców, czy Honda z...
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Za starszy model z 2001 roku trzeba bylo zaplacic ponad 60tys zl jednak w porownaiu z innymi autami to byla cena niska. Za Hondę civic z tym samym wyposazeniem musial bym zaplacic ok 70tyz podobnie renault laguna II (te dwa auta brałm jeszcze pod uwagę). Auto po 4 latach jest warte ok 38tys (dane z ubezpieczenia) wiec nietraci duzo na wartosci, no i najwazniejsze auto jest bezawaryjne. Pan w serwisie powiedzial ze przy takim przebiegu (10tys...
~Grzesiek
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Ja dałem w maju tego roku za to autko 17200. Auto jest sprowadzone z Niemiec. Posiada praktycznie wszystko co potrzeba kierowcy!Klimatyzacja,2 poduszki,ABS, elektryczne i podgrzewane lusterka, 4 elektr. szyby, komputer pokładowy z 6 wskazaniami, kubełkowe welurowo-skórzane siedzenia.Jest to wpełni komfortowe auto.Ta bryka a jest z 1997r. jest poprostu super.Za tą cenę jak najbardziej warto!
~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
śmiało mogę powiedzieć ze cena tego samochodu jest według mnie trochę zaniżona bo wiele ludzi nie docenia tego samochodu i jego walorów bo mógłby śmiało konkurować ten samochodzik z taki samochodami jak: ford focus,honda civic, opel astra II generacji itd. choć niestety wielu ludzi nie docenia tego samochodu bo można go kupić za małe pieniądze w bardzo dobrym wyposażaniem.
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto z 2000 roku z przebiegiem 122 000 kupiłem za 16 000 zł. W wyposażeniu miałem - podgrzewane fotele , klimatronik, czujniki cofania, odtwarzacz cd/mp3, autoalarm, kpl elektrycznych szyb, lusterka elektryczne, alufelgi - max wyposażenie oprócz skóry. W tej cenie mogłem mieć 3 lata starszą/e audi, hondę , toyotę i to ubożej wyposażoną - NO PRZECIEŻ TO BEZ SENSU.
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto sprowadziłem z niemiec przez jednego pośrednika - mojego kumpla. Zależało mi na tym, żeby miał mały przebieg (dlatego benzyna) i był faktycznie bezwypadkowy, dlatego trochę przepłaciłem. Auta sprzedawane u nas to w 99% rozbitki - mimo umieszczania dopisku "bezwypadkowy" i niestety nadal są kręcone liczniki, co w dobie LCD-ków jest jeszcze łatwiejsze.
~Pyłek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Za te pieniądze super samochód. Jak dla mnie dobrze wygląda( po prostu ładne), środek mi się podoba. Dużo nie pali. Duża przestrzeń. Duży bagażnik. Tanie zamienniki. Przyzwoite wyposażenie. Mój egzemplarz tylko dobrze umyć i jeździć nie przejmując się niczym. Za 6850zł chyba nic lepszego nie znajdziecie. To oczywiście moja opinia.
~Sylwester
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Zapłaciłem ponad 7 tys za model z 97r. Może nie jest to bogata wersja, tylko klima bez el. szyb, lusterek itp. ale dzięki temu jest tak tania w utrzymaniu. Była sprawdzona i z pewnego źródła, może właśnie dla tego nie mogę powiedzieć o niej nic złego. Planuje kupić drugi samochód, właśnie jako drugi :)
~hubi_beerb
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Moim zdaniem ciekawa propozycja na rynku, znacznie bardziej przystępna cenowo niż konkurencyjna Toyota Avensis, a nie wydaje mi się aby oprócz ceny Primera ustępowała w czymkolwiek przewartościowanej na poskim rynku Toyocie. Za przyzwoite pieniądze naprawdę solidne, bezawaryjne i wygodne auto.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Sedan
6,7
8,4
10,8
~marekuk6
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
jak to w uk gdzie mieszkam 12 letnie auto kupiłem za 2 tygodniowa wypłatę. sprawne stan jak na wiek idealny. wiec jaka może być moja ocena jakość/cena? miałem już 8 aut nawet dużo młodszych od tego ale ten samochód daje naprawdę radość z jazdy. daje 300 % normy
Nissan Primera II Sedan