Lista ocen Nissan Primera II Sedan (133) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarekp_1986@wp.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Z przodu miejsca po dostatkiem, tył tak samo choć osoby bardzo wysokie będą dotykać głową sufitu.Z nogami na pewno nie będą mieć problemu.Auto jest we wnętrzu bardzo szerokie na pewno nie będziemy się obijać łokciami.Z tyłu trzy osoby się zmieszczą.
~zadowolony_z_nissana
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Z tyłu sporo miejsca nad głowami więc wysocy pasażerowie nie będą mieli problemów. Podróz w 4 osoby komfortowa nawet na dłuższych dystansach (sprawdzone ;]). Kierowca ma sporo miejsca, fotele jednak mogły by mieć lepsze trzymania baoczne.
~Kuba
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Jestem wysoki i nie mogę odsuwać fotela kierowcy na max do tyłu bo już mi za daleko, gdzie za mną jeszcze ktoś się mieści i tak. Może z tyłu nie jest zbyt wysoko ale znam dużo ciaśniejsze samochody przy tych gabarytach.
~TymekONY
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Na dłuższej trasie zaczyna boleć siedzenie :) no i na miejscu kierowcy dla wiekszych osób brakuje miejsca na prawą noge tj kolanem dotyka sie tapicerki, mi to akurat troszkę przeszkadza.
~Robert
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Troche mało miejsca jest z tyłu na nogi tak piszą w artykułach, nie wiem nie jezdze z tyłu ale moi pasażerowie nie narzekają a wrecz mówia ze jest sporo miejsca, dla kierowcy jest bardzo dużo miejsca
~grzesiek s
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
mam 175wzrostu i waże 75kg nad głową mam fuuuul miejsca Jedyne co mnie wqrwia to to że ręka nie mieści mi się między drzwiami i fotelem - muszę ją wciskać na siłe żeby wyregulować fotel.
~darecki69@op.pl
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Przód wystarczająco miejsca dla normalnych wzrostem, tył też, hmm.. dzieci w fotelikach machając nogami uderzają o oparcia przednich foteli, ale inne auta nie są w tym przypadku lepsze - a pociechy rosą.
~karol
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
kupując go nie spodziewałem się ze jest w nim tyle przestrzeni dla kierowcy i pasażerów, jadać nim czyje się jak na fotelu w domu zarówno z przodu jak i z tyłu.
~Pawel/IE
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Wnetrze przestronne, nie wiem jak z tylu, nigdy nie jechalem na tylnej kanapie, ale zona nie nazekala. fotele wygodne, po jednorazowej trasie ok 2300 km brak dolegliwosci w plecach ;-)
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Sedan
6,7
8,4
10,8
~jaca2007
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
fotele z przodu kubełkowe,fotele zbyt twarde, regulacja ręczna położeń foteli, z tyłu trzy zagłówki, pas środkowy normalny nie biodrowy, przestrzeń dla pasażerów zadowalająca,
Nissan Primera II Sedan