Lista ocen Nissan Primera II Sedan (133) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 181 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Tutaj niestety nie spełnił moich oczekiwań. Mam 195 cm wzrostu. Wykonałem mój podstawowy test. Wsiadam na miejsce kierowcy, reguluję pod siebie fotel, przesiadam się do tyłu za kierowcę. I tu niestety trochę ciasno - nogi na fotelu. Jeśli ktoś ma około 180 cm to miejsca jest full. Wygoda - kanapa i fotele jak w domu. Wykończenie dobre - nic się nie rwie, nie rysuje. Wykończenie wnętrza - wow (spasowanie, gumowany plastic itp.) - już sie...
~Seba82
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Przestrzeni dość chociaż wożę w bagażniku pełnowymiarowe koło zapasowe (w jego prawidłowym miejscu - zbiornik z gazem). Bagażnik przestronny, klapa otwiera się na tyle wysoko, że bez problemu włożymy nawet jakiś nieduży mebel;). Miejsce dla pasażerów dość, nawet kiedy prowadzi wysoka osoba i fotel jest mocno wysunięty do tyłu. Z przodu bardzo wygodnie.
~Jacek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Wnętrze przestronne - komfortowy luz. Przy tym wszystko jest "pod ręką". Bardzo mi się to podoba, bo np. w Audi 80 (mojego kolegi) o podobnych gabarytach zewnętrznych, wewnątrz pojazdu jest znacznie ciaśniej i mniej wygodnie. Na pewno jest to prawdziwie rodzinne auto na dalekie wycieczki czemu sprzyja także ponad 500-litrowy bagażnik
~Janusz
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Wnętrze jest przestronne i wygodne. Podróż 4 dorosłych osób to nie jest męcząca. Początkowo trochę trudno jest się przyzwyczaić do foteli kubełkowych jakie były montowane w wersji GT, jednak półtora tygodnia i człowiek się przyzwyczaja. Fotel kierowcy posiada bardzo duży zakres regulacji, więc nie ma problemu z jego ustawieniem.
~Lefty
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Wg mnie wielka zaleta tego auta. Mam ponad 186cm i jestem słusznej masy i jest mi w nim bardzo wygodne. Moja druga połowa jest również bardzo zadowolona (po odsunięciu siedzenia do tyłu może niemal całkowicie rozprostować nogi). Z tyłu siedziałem raz i było ok.
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Dużo przestrzeni z przodu - nie wiem co z tyłu, bo tam rzadko kto jeździ. A jak już jedzie to się nie skarży,a więc ok. Fotele wygodne, podparcie lędźwiowe bardzo dobre, ale fotel kierowcy po ledwie trzech latach skrzypi i trzeszczy, a ja masywny to nie jestem.
~Michal Kisielek
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
jak pisalem , mam 194 cm wzrostu i siedzi mi sie znakomicie, podobnie pasazerom z tylu... nie wiem, na jakiej podstawie niektorzy przedmowcy twierdza, ze jest malo miejsca, chyba im sie pomylily oceniane auta, jest znacznie wiecej miejsca niz w Vectrze, i nie mniej niz w Peugot 406!
~rudy_jr
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
miejsca na nogi-mnostwo. z tylu prawie jak w superbie. fotele bardzo wygodne. 1500km jednego dnia-wysiadam bez bolow plecow. siedzenie keirowcy-regulacja pod ledzwie uda, gora dol odchyl-duzy wygodny fotel w porowaniu do nowsego BMW3 i skody octavii
~sławek
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
przy moim wzroście (188)nie cnarzekam na brak miejsca z przodu, zaś jadący zamną pasażerowie nie mają powodów do marudzenia. trasa rzędu 400-500km nie męczy kregosłupa. bagażnik jest duży i pakowny na wakacje wystarczy. (meble w paczkach nie wchodzą.)

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek.usc@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Największy minus w poruwnaniu z poprzednim samochodem, siedzenia niewygodne i za wąskie (nie jestem otyły, wzrost 192cm), brak podłokietnika, za krutko maxymalnie odsuwany fotel, ogólenie poczucie ciasnoty, a jak by nie bylo jest to spory samochód
Nissan Primera II Sedan