Lista ocen Nissan Primera II Sedan (162) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grandmaster
Sedan 1.6 16V 90KM 66kW
Nie jest to najnowsza konstrukcja i w spalenie poniżej 5 l nie ma co wierzyć, przy normalnej mieszanej jeździe 7,5l - 8,5l Zadowalająco choć zawsze mogło by być lepiej
~cylo
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Na LPG zużycie najmniejsze jakie udało mi się uzyskać na trasie to 8,6 l. Po mieście średnio 10 - 11 l. Instalacja musi być raczej taka z wyższej półki bo nie będzie chciało chodzić.
~TOMCO
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
max 7,5 l zimą na miescie, na trasie nawet 5,6 l przy spokojnej jeździe, ale przy gnieceniu pedała gazu nawet 8,5 l. Naprawy z zastosowanmiem zamienników przecietne
~LeWi
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
jeżdżąc na LPG opłacalność jest większa niż niż przy bardzo ekonomicznym dieslu VW spalanie około 10 l (ale godząc się na takie spalanie nie trzeba się bać "ciężkiej nogi")
~Ładolog
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
moim zdaniem te srednie 8litrów jest do zaakceptowania,choć ryżojady mogłyby pokombinować żeby było jeszcze mniej,szkoda że skumali sie z beznadziejnymi żabojadami....
~Fanatyk
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Auto bardzo dobre tanie, mało pali, nie psuje się praktycznie, auto na pierwszy samochód jest w sam raz bo jest idioto odporne. Pali w największe mrozy.
~Marek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Części do Nissana nigdy nie były najtańsza, aczkolwiek nie jest to auto-skarbonka. No i silnik w jeździe miejskiej nie jest specjalnie oszczędny
~ROBERT:)
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
sredio przy mojej jezdzie czyli szybkiej 10-11 litrow gazu... wiec naprawde ok. ceny napraw nie dokuczaja bo ich nie ma.. a filtry i inne pierdoly tanie
~Robert
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
no jest naprawde nieżle... miasto ok 7,5 litra. trasa tak do 120 km/h 6,5 litra.... wiec jak na taki duzy samochód to wynik mnie zaskoczyl

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu