Lista ocen Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin Black
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto jest typową limuzyną do prestiżowej powolnej jazdy na komfortowo miękkim zawieszeniu. Jeśli nie szukasz niemieckiego szrotu (prymitywnej taczki na kołach - bez finezji) - to polecam. Auto wymaga dbania - profesjonalnego serwisowania - dobrych części - jeśli ma to naprawiać przysłowiowy Pan Heniu który powie przecież każdy samochód jest taki sam - to ostrzegam. Sam kiedyś tak próbowałem - zapłaciłem podwójnie - raz za źle raz za dobrze...
~Mathajzen
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Swietnie sie prowadil. Jedyny problem ktory byl i rozwiazalem to silniczek krokowy i wyswietlany blad poprzez zalozenie nowego nieorginalnego czujnika polozenia walka rozrzadu. Poza tym rewelacja. Szkoda ze jakis nieodpowiedzialny typ bez oc w audi siw we mnie wpakowal w prawy blotnik i troche mi popsuł samochod. A mimo to przez rok nie bral grama oleju i jak go kupilem nie mial grama rdzy. Takze jak siw trafi na dobra wersje to mozna jezdzic...
~Piotr
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Auto bardzo dopracowane, niezawodne i fajne w prowadzeniu. Ładne i wykonane z dobrych materiałów wnętrze. Minusem jest oświetlenie drogi. Ja używam żarówek philipsa blue vision, bo inaczej trochę ciemno. Drugi minus to zawieszenie, wyraźnie słaby punkt primery i troche psuje ogólnie doskonałe odczucia z jazdy. Dynamiczny samochód, choć nie do sportowej jazdy.
~AM
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Ogólna ocena dobra - przy zmianie rozważę kolejną primerę, ale z silnikiem 1.9 dCi lub 2.0. Chciałbym mieć kilka koni więcej, choć jest to irracjonale, bo autostrad przybywa niewiele... Myślę także o 1.8 A/T, ale najpierw musiałbym to przetestować. 2.0 CVT koszmarnie drogi i jest przewidziany tylko opcja tekna ze skórzynymi fotelami, które nie są mi do niczego potrzebne.
~mario
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
uwqzam ze zaslugije na 5, w tym roku zrobilem 50.000 km w trudnych warunkach noe zwiodl mnie najwiecej km to 16000 w 24h , z niemiec odrazu zamontowalem lpg sekwencja stag 4 parownik tomasetto zadnego problemu 50 000km ograniczam sie do zmiany filtrow co 8000 -10000 olej, jedyne to co nawalilo to gorny wachacz poprzeczny oraz alternator lozyska .
~piocio@autograf.pl
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Ogólnie jestem zadowolony, bo codzienne użytkowanie Primery jest przyjemne. Kupując ten model wiedziałem o problemach z zawieszeniem, ale tej wielkości auta za te same pieniądze bardziej niezawodnego i powszechnego nie znalazłem. Do tej pory używałem kilku japończyków i niestety ten wyprodukowany w anglii odstaje od nich na niekorzyść.
~MIŚKA
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
BARDZO BOGATO WYPOSAŻONA. W ZASADZIE MA WSZYSTKO CO AUTO W TEJ KLASIE POWINNO MIEĆ W STANDARDZIE. ALE NIESTETY TO NIE BYŁA STANDARDOWA. TRZEBA BRAĆ MOCNIEJSZY SILNIK BO DO NIEMIECKICH, JAPOŃSKIM JESZCZE DUŻO BRAKUJE. NIE MA Z CZEGO WYJŚĆ, TRZEBA JĄ ROZBUJAĆ. MYŚLĘ ŻE NOWA HONDA ACCORD POKONA NOWĄ PRIMERĘ BEZ PROBLEMU. NIE TYLKO SILNIKIEM ALE TAKŻE WYGLĄDEM.
~Chojny.
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Pierwszy model 1.6 LX rok. 91 bez porównania lepszy niż każdy następny. Drugi 98r. gorsze wykonanie mniej dynamiczny. Głośniejszy. Obecny dużo elektroniki samochód sprawia wrażenie ociężałego, mimo większego silnika. Najnowszy model nie do przyjęcia koszmarny.
~skarga@gmx.de
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
Poprostu normalny przecietny osobowy samochod z naprawde nie wiem czemu dopuszczonym oswietleniem ;;;W MOICH OCZACH TO PRZESTEPSTWO ,uwazam ze powinni nim w nocy jezdzic ludzie tylko z b duzym doswiadczeniem
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
8,8
10,9
~JK
Sedan 1.8 16V 114KM 84kW
jestem rozczarowany tym samochodem przeciętnie wygląda, przeciętnie wykonany(wykładziny bagażnika w sedanie, zaślepka zamiast popielniczki z tyłu a jest to najbogatsza wersja) dający przeciętny komfort jazdy.
Nissan Primera II Sedan