Oceny Nissan Pulsar

Oceny Nissan Pulsar – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Pulsar

~M
Nissan Pulsar
Pulsarem jeżdżę ponad 3 miesiące, czyli od dnia dostania prawa jazdy do ręki i jest to moje pierwsze auto. Z czystym sumieniem śmię stwierdzić, że lepszego auta na początek nie mogłam sobie wyobrazić. Gabarytowo jest wręcz magiczny - spokojnie I wygodnie zapakuje się 5 osób, nawet z tylu gdzie miejsca jest naprawdę dużo, ale w mieście zgrabnie zajmie nawet ciasne miejsca parkingowe. Silnik diesla pracuje bardzo dobrze i cicho, biegi wchodzą...
~Grzegorz
Nissan Pulsar
Samochód Nissan Pulsar zakupiłem jako 4 letnie auto używane w salonie firmowym Nissan w Krakowie. Samochód (w podstawowej wersji wyposażenia Visia, wzbogacony o czujniki parkowania przód i tył) pochodził od pierwszego właściciela, który zostawił auto w rozliczeniu i miał przejechane niespełna 17 tyś km. Pierwszy właściciel zakupił i serwisował samochód cały czas w tym samym salonie Nissana. W 8 miesięcy przejechałem autem niespełna 20 tyś...
~slawbor
Nissan Pulsar
przejechałem ponad 10 tys. km i jestem bardzo zadowolony, spalanie ok. 4,5 l/średnio, wygoda i komfort jak w autach wyższej klasy, bezpieczeństwo (radar), bezawaryjność to cechy pozytywne. Minus mały bagażnik ale nie można mieć wszystkiego. Gdyby miał światła LEDowe i skrzynię automatyczną byłby idealny ale to tylko kwestia wersji.. :)
~Robert
Nissan Pulsar
Jeżdżę drugi rok, kupiłem używanego pulsara. To była dobra decyzja, bo samochód świetnie się spisuje. Są pewne mankamenty, np. zbyt mały zbiornik paliwa, liczyłem też na mniejsze spalanie (niewielki silnik), ale generalnie uważam auto za udane, za relatywnie niezłe pieniądze. Jak do tej pory jest niezawodny - ma przejechane 80 tys. z czego ja zrobiłem 40.
~Mr. Bazooka
Nissan Pulsar
Jakość wykończenia wnętrza rodem samochodu klasy premium. Bardzo elastyczny silnik. Rozstaw osi PASSATA i miejsca na nogi na tylnej kanapie jak w limuzynie. Można przemierzać 1000 km bez konieczności odpoczywania.
~ArtB
Nissan Pulsar
Bez szału, ale solidnie. Auto dla rodziny - bardzo pojemne wnętrze, niezły bagażnik. Bagażnik dachowy tylko "obejmowy". Świetny partner długich podroży, choć mógłby być minimalnie cichszy. Dobra relacja jakości do ceny.
Dziennik kosztów dla Nissan Pulsar
10,0
~Mateo
Nissan Pulsar
Wersja Tekna - Samochód ładny, dynamiczny, ekonomiczny, przestronny, dobrze się prowadzi ale ma też swoje wady, niestety elektronika sie zawiesza i może to być uciązliwe. Co ciekawe zbiornik na paliwo ma tylko 35 l. trochę mało
~mlody
Nissan Pulsar
Dawno nie miałem tak dobrego i bezawaryjnego auta. Kompletnie żadnej usterki. Auto niesamowicie wyciszone nie tylko jak na auto klasy compact, średniej, ale coś więcej. Dużo miejsca w środku, bardzo oszczędne, wygodne fotele, dobra widoczność do przodu, nie ma ich dużo więc nie jeźdze tym samym co wszyscy. Polecam auto osobą dla których liczy się komfort i bezproblemowo eksploatacja
~howser
Nissan Pulsar
Solidne auto z bardzo ładną linią i gabarytami podchodzącymi niemal pod mini-van. Bardzo rzadkie na polskich drogach, wyróżnia się w tłumie Passatów TDI i innych. Pakiet Look z 17" alufelgami i przyciemnianymi szybami w tym aucie daje naprawdę wiele i jest wart swojej ceny.
~Twerk
Hatchback 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Nissan Pulsar
przestronny - o tym wiedziałem przed zakupem. Ale te 190 KM naprawdę wgniata w fotel. Auto miejskie z naprawdę mocnym i zarazem ekonomicznym silnikiem. Brawo.