Oceny Nissan Pulsar

Oceny Nissan Pulsar – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Pulsar

~slawbor
Nissan Pulsar
przejechałem ponad 10 tys. km i jestem bardzo zadowolony, spalanie ok. 4,5 l/średnio, wygoda i komfort jak w autach wyższej klasy, bezpieczeństwo (radar), bezawaryjność to cechy pozytywne. Minus mały bagażnik ale nie można mieć wszystkiego. Gdyby miał światła LEDowe i skrzynię automatyczną byłby idealny ale to tylko kwestia wersji.. :)
~Robert
Nissan Pulsar
Jeżdżę drugi rok, kupiłem używanego pulsara. To była dobra decyzja, bo samochód świetnie się spisuje. Są pewne mankamenty, np. zbyt mały zbiornik paliwa, liczyłem też na mniejsze spalanie (niewielki silnik), ale generalnie uważam auto za udane, za relatywnie niezłe pieniądze. Jak do tej pory jest niezawodny - ma przejechane 80 tys. z czego ja zrobiłem 40.
~Mr. Bazooka
Nissan Pulsar
Jakość wykończenia wnętrza rodem samochodu klasy premium. Bardzo elastyczny silnik. Rozstaw osi PASSATA i miejsca na nogi na tylnej kanapie jak w limuzynie. Można przemierzać 1000 km bez konieczności odpoczywania.
~ArtB
Nissan Pulsar
Bez szału, ale solidnie. Auto dla rodziny - bardzo pojemne wnętrze, niezły bagażnik. Bagażnik dachowy tylko "obejmowy". Świetny partner długich podroży, choć mógłby być minimalnie cichszy. Dobra relacja jakości do ceny.
~Mateo
Nissan Pulsar
Wersja Tekna - Samochód ładny, dynamiczny, ekonomiczny, przestronny, dobrze się prowadzi ale ma też swoje wady, niestety elektronika sie zawiesza i może to być uciązliwe. Co ciekawe zbiornik na paliwo ma tylko 35 l. trochę mało
~mlody
Nissan Pulsar
Dawno nie miałem tak dobrego i bezawaryjnego auta. Kompletnie żadnej usterki. Auto niesamowicie wyciszone nie tylko jak na auto klasy compact, średniej, ale coś więcej. Dużo miejsca w środku, bardzo oszczędne, wygodne fotele, dobra widoczność do przodu, nie ma ich dużo więc nie jeźdze tym samym co wszyscy. Polecam auto osobą dla których liczy się komfort i bezproblemowo eksploatacja
~howser
Nissan Pulsar
Solidne auto z bardzo ładną linią i gabarytami podchodzącymi niemal pod mini-van. Bardzo rzadkie na polskich drogach, wyróżnia się w tłumie Passatów TDI i innych. Pakiet Look z 17" alufelgami i przyciemnianymi szybami w tym aucie daje naprawdę wiele i jest wart swojej ceny.
~ED123
Nissan Pulsar
Początkowo byłem zadowolony. Jednak z upływem czasu coraz mniej, a to za sprawą problemów z silnikiem i obrotami na biegu jałowym, głośnością pracy silnika, spalaniem.
~Rafał
Nissan Pulsar
Poduszkowiec, ale sterowalny. Im dłużej nim jeżdżę, tym bardziej go lubię. Udany samochód
~Andrzej
Nissan Pulsar
fajne autko, szkoda że już nie produkowane, lecz to wina reklamy, wciąż tylko reklamowane były inne modele oprócz pulsara.