Oceny Nissan Pulsar 1.5 dCi 110KM 81kW 2014-2018

Nissan Pulsar 1.5 dCi 110KM 81kW 2014-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Pulsar 1.5 dCi 110KM 81kW 2014-2018

~slawbor
Nissan Pulsar
przejechałem ponad 10 tys. km i jestem bardzo zadowolony, spalanie ok. 4,5 l/średnio, wygoda i komfort jak w autach wyższej klasy, bezpieczeństwo (radar), bezawaryjność to cechy pozytywne. Minus mały bagażnik ale nie można mieć wszystkiego. Gdyby miał światła LEDowe i skrzynię automatyczną byłby idealny ale to tylko kwestia wersji.. :)
~ArtB
Nissan Pulsar
Bez szału, ale solidnie. Auto dla rodziny - bardzo pojemne wnętrze, niezły bagażnik. Bagażnik dachowy tylko "obejmowy". Świetny partner długich podroży, choć mógłby być minimalnie cichszy. Dobra relacja jakości do ceny.
~mlody
Nissan Pulsar
Dawno nie miałem tak dobrego i bezawaryjnego auta. Kompletnie żadnej usterki. Auto niesamowicie wyciszone nie tylko jak na auto klasy compact, średniej, ale coś więcej. Dużo miejsca w środku, bardzo oszczędne, wygodne fotele, dobra widoczność do przodu, nie ma ich dużo więc nie jeźdze tym samym co wszyscy. Polecam auto osobą dla których liczy się komfort i bezproblemowo eksploatacja
Dziennik kosztów dla Nissan Pulsar 1.5 dCi 110KM 81kW
~Kubik84
Nissan Pulsar
Udany model o wielu zaletach i tylko kilku wadach.
~xavius8
Nissan Pulsar
Silnik jest fenomenalny. Cichy i bardzo ekonomiczny. Do typowej jazdy nadaje się znakomicie. W dłuższe trasy przy dużym obciążeniu przydałoby się się nieco więcej koni, ale właściwie niezależnie ile ich jest to zawsze za mało :) (Silnik)