Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover (175) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Barteczek
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Nieprawdopodobne, ale jadąc z Gdańska do Ciechocinka i z powrotem uzyskalem 3.9 litra ( ale się o to specjalnie starałem.) Jadąc w cztery osoby z dużym boxem na dachu bez nadmiernego starania uzyskalem na trasie 4.4 l
~qashqai:)
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
jak na razie 6.5. Sporo jak na warunki w których jeździłem i porównując z danymi producenta(6.2l/100km miasto)ale raz że silnik jest nowiutki, z każdym sam. chyba tak miałem a dwa że go nie oszczędzałem w tym okresie.
~bukosz
Crossover 1.6 115KM 85kW
Silnik dobrze znany z grupy RENAULT 1,6 - 115KM. Prosta konstrukcja, sprawdza się i jest oszczędna przy spokojnej jeździe. Nie liczyłbym na super osiągi, to raczej silnik dla spokojnych kierowców.
~Rafał
Crossover 1.6 115KM 85kW
Przy długiej trasie (nad morze 4 osoby + bagaże) udało się uzyskać 5,9L/100km Cykl mieszany od dłuższego czasu pokazuje mi 6,8L Moim zdaniem to rewelacja przy tym gabarycie i masie auta.
~misiek666
Crossover 1.6 115KM 85kW
po mieście pomału i spokojnie więc spalanie raczej małe. autostrada no cóż ZAWSZE TANKUJ przed wjazdem. tutaj nie ma górnej granicy. napraw nie było, jest gwarancja. koszt duży jak w każdym ASO.
~......
Crossover 2.0 140KM 103kW
miasto 7,7 do 9,2 zależy jak jeżdżę, trasa nawet poniżej 7, uważam że jak na takie gabaryty, opory powietrza i masę to jest rewelacja, dużo daje dość mocna przekładnia, która sprawia ze silnik się nie męczy
~art_b
Crossover 1.6 115KM 85kW
Uważam że jest bdb, ceny części wyglądają rozsądnie, przeglądy drogie ale tylko w naszej okolicy, po podzwonieniu można zrobić za 1/2 ceny krakowskiej. Zużycie paliwa oceniam na bardzo rozsądne.
~andszk@o2.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
cena przeglądów porażająco wysoka,w serwisie seata za tą cene zrobił bym 3-przeglądy.na tak małysilnik zużycie paliwa za wysokie,gdyby nie szusty bieg myślę ze spalanie nie spadlo by poniżej 9L
~F_A
Crossover 2.0 140KM 103kW
Tylko w mieście to 12l/100km spokojnie. W jeździe mieszanej (Śląsk) ok. 9,0/100. Tylko na trasie jeszcze nie sprawdziłem, ale wydaje mi się, że przy spokojnej jeździe max 120, wyjdzie ok. 8.
~skooby@wp.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
no nie powiem udało mi sie spokojnie zejśc do 4 litrów na sto przy jeździe na 6 biegu w granicach 90/100 Km/h przy zwyczajnej jeździe tak z 5 litrów przy wyprzedzaniu i śmiganiu 125 km/h no i z 5.5 w mieście
Nissan Qashqai I Crossover