Oceny Nissan Qashqai I Crossover 1.6 117KM 86kW od 2011

Nissan Qashqai I Crossover 1.6 117KM 86kW od 2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Qashqai I Crossover 1.6 117KM 86kW od 2011

~Michał
Crossover 1.6 117KM 86kW
Najlepsze auto w swojej klasie. W tej cenie nie da się zakupić bardziej wyposażonego i wygodnego SUVa. Rozważałem Tiguan albo QQ, bez wątpienia wybrałem słusznie, bo postawiłem na QQ. Tiguan jest bardzo dobrym samochodem, ale ilość elektroniki, niski okres gwarancji no i sama cena odstraszają rozsądnych i nie szastających kasą klientów. Zresztą wydać na nówkę Tiguana, to lepiej się zdecydować na BMW X3 lub Audi Q. Nie ma też co porównywać QQ z...
4,1
~Endi
Crossover 1.6 117KM 86kW
Na ocenie zaważył silnik, i brak języka polskiego w nawigacji, cała reszta jest OK
3,6
~Janusz Mrowiec
Crossover 1.6 117KM 86kW
nie jest żle ale chętnie zamieniłbym na nową wersję tego modelu tylko z silnikiem 2,0 l i bogatszym wyposażeniu.
~niuz
Crossover 1.6 117KM 86kW
bezawaryjny rozrząd na łańcuchu trochę za słaby przy komplecie pasażerów ,ciężko wchodzi pod strome góry (Silnik)
4,1
~Piotr
Crossover 1.6 117KM 86kW
środek ciężkości jest wyżej położony niż w samochodach osobowych (Układ jezdny)
~kielich
Crossover 1.6 117KM 86kW
najlepsze auto w tej cenie
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I Crossover 1.6 117KM 86kW
7,1
3,5
~lidia
Crossover 1.6 117KM 86kW
za słaby do tego auta albo problemem jest automatyczna skrzynia biegów. Przyspieszenie beznadziejne. Strach wyprzedzać. Moje poprzednie auto znacznie lepiej się zrywało choć silnik 1,5. W tym wciskam gaz do dechy i dłuuuuuuugo czekam aż się ruszy i załapie. Głośne przy przyspieszeniach. (Silnik)
~Andrzej
Crossover 1.6 117KM 86kW
W zimie odpukać d. dobre, NIe wiem jak będzie w lecie na krętych gorskich drogach i przypodmuchach bocznych wiatu. KAszka jest dosyć wysoka (Układ jezdny)
~wizawi
Crossover 1.6 117KM 86kW
Jeżeli chodzi o drobiazgi niestety nissan qashqai dobrze nie wypada...mój egzemplarz ma kilka drobnych ale irytujących usterek np: piszczący pedał sprzęgła, fabrycznie złe lusterko wsteczne. na szczęscie są to takie rzeczy które na serwisie robią od ręki. (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,2
~suszara