Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW 2007-2011 (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafaello
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Cóż tu dam najmniej punktów, może to moje subiektywne odczucie (jestem przewrażliwiony na punkcie różnych \"nieproszonych\" dźwięków w samochodzie) ale najbardziej denerwujący jest szum, a czasami świst od lusterek bocznych (chyba) lub może wada uszczelki w lewych drzwiach od kierowcy. Od 80 km/h jest słyszalny a przy 120, 130 km/h już wyraźnie szumi wiatr jak w zimie w góralskiej chacie. Cóż można włączyć radio i nie słychać. Ale chyba nie ma...
~skooby@wp.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Cisza spokój czytałem dużo opinii i z tego co wynikało miało byc głośno na większych obrotach ja tego nie słysze może i z tego powodu ze uwielbiam silniczek diesla przy wyłączonym radiu coś tam słuchac i jest to bardzo przyjemne . przy włączonym radiu na volume 10 pięknie gra radio i nic nie słychac :)
~Eddie
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
System wyciszenia silnika jest rewelacyjny. Ja motoru prawie nie słyszę. Dopiero przy prędkościach powyzej 130 km/h można zorientować się, iż w tym aucie zainstalowany jest silnik. Na uwagę zasługuje jednak słabsze wyciszenie tylnych nadkoli, co nie zmienia mojej wysokiej oceny.
~Bartek88
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Wyciszenie jest na dobrym poziomie, a nawet lepiej, jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie jest to niski samochód. Chociaż przy prędkościach autostradowych kierowca ma ciężko rozmawiać z pasażerami siedzącymi na kanapie.
~rch52@wp.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Silnik po nagrzaniu się pracuje cicho. Wyraźniej jest słychać powietrze i opony. Powinno być lepsze wyciszenie nadkoli i części bagażnika. Wyraźnie głośniej robi się w samochodzie przy prędkościach powyżej 130km/godz.
~Pitagoras
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Niczego szczególnego się nie spodziewałem i dobrze, bo auto zachowuje się dobrze jak na swoje gabaryty i cenę. Silnik jest cichy, ale potwierdzam bolączki przedmówców - zawieszenie z tyłu mogłoby być cichsze.
~emel
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
na wolnych obrotach czasami trzeszczą plastiki. Silnik słychać, zwłaszcza przy 1,5-2 tys. obr ma nieprzyjemny klekot.
~zaqwsx
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Jak na tę klasę samochodu to bardzo dobrze, nie męczy nawet przy prędkościach autostradowych
~utsjaro@interia.pl
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Jeżeli chodzi o wyciszenie to mogło by być troche lepsze.Podobno w tych po lifcie jest dużo lepiej.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janus
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
bardzo dobre, mankament opisany wyżej lekkie drgania diesla przenoszone za bardzo na podłogę
Nissan Qashqai I Crossover