Oceny Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW 2018-2020

Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW 2018-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Qashqai II Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW 2018-2020

~Mariusz
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Zaskakująco dobry samochód w tym przedziale cenowym i w tym segmencie. Nie dopatrzyłem się do tej pory żadnych poważnych mankamentów. Gdyby poprawić precyzję skrzyni i prowadzenie w zakrętach oraz dołożyć z 40l bagażnika było by doskonale.
~markoni
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Za 85000 wersja n-style. Do czego się przyczepić? Nie ma do czego. To tak jak z hotelami na wczasach. Nawet do 5 gwiazdek można się przyczepić. Trzeba być idiotą żeby kupić samochód a potem odkrywać, ze prawie wszystko do niczego. Byłem świadomy co kupię i jest OK
~nuterman
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Jestem zaskoczony osiągami tego auta(niejeden młokos w Hondzie lub innym Audi ma zdziwioną minę jak widzi tył QQ). Rewelacja. Spalanie w trasie super ok. 6,5 l. W mieście nieco gorzej, ok. 9,5 l. Autostrada przejechane 700 km, prędkości 140-180km/h 8,5 l na sto. Jestem wysoki i narzekam trochę na zbyt krótkie siedzisko z przodu. Mało precyzyjna skrzynia. Trochę podskakuje nieobciążony. Całokształt 5 na 6.
3,1
~Rob
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Samochód dobry, silnik również, ale bez przerwy coś stuka z bagażnika
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Jestem zadowolony z samochodu czego nie mogę powiedzieć o serwisie w Gdańsku.
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Jestem zadowolony z samochodu czego nie mogę powiedzieć o serwisie w Gdańsku.
4,1
~Wojtek
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Plusy to cena oraz silnik. Minusy to drążek skrzyni biegów oraz spasowanie karoserii.
3,5
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Skrzynia biegów mało precyzyjna , elementy nadwozia jak spasowanie drzwi , maski przedniej i klapy bagażnika to żenada .
~ricky90
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
To mój pierwszy crossover. Bardzo przyjemne piekne auto. Dobrze wyciszony, ergonomiczny i wygodny. Ma drobne niedoróby, ale biorąc pod uwage cene i to co dostajemy, przymykam na to oko. POLECAM
4,1
~Piotr JANOWSKI
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
dobry , nei za twardy nie za miekki w sam raz dla mnie (Układ jezdny)
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting