Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover (60) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bb
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Myślę, że konkurencja nie ma szans. 100tyś zł nie jest mało ale za tą cenę mamy w pełni wyposażony samochód ze wszystkimi dostępnymi bajerami na rynku. Światła full LED są rewelacyjne, nawigacja dużo lepsza od vw (mam porównanie z Tiguanem) materiały wykończenia na wysokim poziomie oraz niebywale wygodne fotele (kierowcy elektryczny)
~Krzysztof
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Są tańsze propozycje na rynku, ale warto kupić Nissana. Poziom wyposażenia Acenta ma już wszystko, co jest potrzebne w codziennym użytkowaniu. Jeżeli jednak ktoś chce dołożyć kilkanaście tysięcy złotych, otrzyma auto wyposażone praktycznie we wszystkie nowinki techniczne, dostępne w samochodach. Inna sprawa, czy będzie z nich na co dzień korzystał.
~Igores
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Wersja N-Vision (to chyba to samo co Tekna) z drobnymi róznicami prod.2017 cena z dużym rabatem 89tys zł. Samochód nowy 3km przebiegu. Oceniajac podobne auta cena rewelacyjna w Renault najniższa cena za Kajara 98tys w tym samym wyposazeniu ale bez szklanego dachu. Jakość kajara wewnątrz słaba.
~Bukosz
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Nie mam porównania ale samochód jako nowy kosztował 75 000 PLN. ZABOROWSKI wolał dołożyć czujniki cofania zamiast obniżyć cenę. Czujniki notabene z odczytem założonym w szkaradnym miejscu bo doklejone do lusterka wstecznego. Mogliby to chociaż zestroić z radiem.
~Krzysztof
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Cóż drodzy władcy miast. Jeśli Juke jest za mały, to kaszkaj się nada. Czasem możecie wyskoczyć na rancho albo do większego miasta. Nic poza tym. Wakacje? Hehe co najwyżej we dwójkę i bez zewnętrznych bagażników to zapomnij o nawet hulajnodze.
~Paweł
Crossover 1.5 dCi 110KM 81kW
Za cenę jaką oferuje Nissan to wykonanie bardzo przyzwoite nie słychać póki co żadnych trzasków deski rozdzielczej itp. , tapicerka wykonana z solidnego mocnego materiału, tzw. twardych plastików nie zobaczysz w tym aucie wszystko raczej miłe w dotyku.
~milkor
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jest dobrze! Ceny skonfigurowane bdb, szczególnie wersja benzynowa. Gorzej z dieselem 1,6, droższy o 16tys. Ceny opcji również bardzo rozsądne.Acenta właściwie ma już wszystko, a w wersji wyposażeniowej tekna, cena wydaje się być wręcz okazyjna
~Staszek
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Przejrzałem sporo ofert. Zastanawiałem się jeszcze nad: Kia Sportage, Hyundaiem ix35, Mitsubishi ASX, Mazdą Cx5. Suma sumarum wygrał Nissan. Jakość wykończenia, komfort jazdy, wygląd auta - w tej cenie nic lepszego nie znalazłem.
~Adiabas
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Wygląd zew i wew dla mnie ok. Bardzo ładne alu. Autko wydaję się troszkę za delikatne. Wystarczy przy myciu leciutko nacisnąć dach,drzwi nie mówiąc o zderzakach i już wiesz, ze przy lekkim uderzeniu pół auta się rozleci.
~Kamillo40
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Wg mnie w chwili obecnej w tych pieniądzach nie kupi się tańszego auta z takim wyposażeniem i silnikiem. Oczywiście markowego, bo nissan choć wszedł w kooperację z peugeotem dalej w nazwie ma markę.
Nissan Qashqai II Crossover