Ocena kierowcy - Nissan Qashqai II Crossover

Maks, 7 lat temu
Silnik 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Rok produkcji 2015
Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017 - Oceń swoje auto
Inne : Najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie w tym aucie jego bezawaryjność (po dotychczasowych moich problemach z fordem mondeo), ponadto: precyzyjny układ jezdny oraz pakowny bagażnik.
Uzupełniam informację o samochodzie po roku użytkowania. "Dotarliśmy "się i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolony.
Nie miałem złudzeń co do tego silniczka, jak kupowałem auto. Więc ewentualne biadolenie, że ma za małą moc byłoby nieuczciwe. Jak ktoś lubi emocje, to polecam silniki z mocą minimum 300KM. Tu jest tylko 115, ale do codziennego użytkowania i to gł. po mieście w zupełności wystarczy. W trasie może i chciałoby się trochę bardziej "pocisnąć", a się nie da! Niska masa pojazdu oraz to, że silnik jest cichy pozwalają mi uczciwie przyznać mu "4".
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Działa precyzyjnie i bez problemów.
Bardzo przyjemny w prowadzeniu. Ma się wrażenie kierowania niższym samochodem.
Wszystko co trzeba - widać, a jak nie widać, to są kamery!
Już się przyzwyczaiłem i czuję się w środku bardzo dobrze. Nic mnie nie denerwuje, no może oprócz kłócących się z tyłu córek.
Działa w miarę szybko i skutecznie.
Jest wystarczająco dużo przestrzeni. A gdy ktoś ma jej za mało może zawsze wysiąść i pospacerować.
Przyzwyczaiłem się już do dziwnych odgłosów uderzających kamyków o podwozie i nadkola, ale to dalej za mało aby przyznać najwyższą ocenę.
Pierwszy przegląd: 900 zł. Ubezpieczenie oc/ac/nnw: 1.540 zł. Do tego żadnych problemów i awarii. Więc o czym tu mówić?
Podtrzymuję moją pierwszą opinię: Bardzo przyzwoity samochód za niewygórowane pieniądze.
Żadnych!
Żadnych!