Oceny Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017

Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Qashqai II Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW 2014-2017

~Maks
Nissan Qashqai II
Auto kupiłem w styczniu 2016 r. w wyprzedaży rocznika 2015. Za maksymalnie doposażoną wersję N-TEC zapłaciłem 87.500 zł. Otrzymałem bardzo poręczne "podwyższone miejskie autko" z ambicjami bycia nawet rodzinnym pojazdem na dalsze podróże. Auto jest piękne i solidnie spasowane (nic nie trzeszczy i nie stuka). Bardzo dobra jakość materiałów we wnętrzu. Fantastyczne wyposażenie (wersja N-TEC ze szklanym dachem), szczególnie systemy...
~Bukosz
Nissan Qashqai II
Jeżdżę na zmianę NISSAN Qashqai I i Qashqai II. Różnica pomiędzy tymi dwoma samochodami to przepaść jakościowa i technologiczna. Qashqai I z silnikiem 1,6 / 115KM to jednostak dobrze znana w Renault, sprawuje się dobrze do jazdy po mieście oraz po trasie z prędkościami do 120km/h - później jest już głośno w samochodzie. Samochód chodzi aksamitnie, wszystko działa wspaniale, pedały, skrzynia, zamykanie drzwi. jedyny minus to wielkość bagażnika,...
~Marcus
Nissan Qashqai II
Projektantom udało się stworzyć samochód, który według mnie niewiele wspólnego ma z poprzednikiem. Wygląd, jakość wykonania, wnętrze, to wszystko sprawia, iż auto ma niepowtarzalny charakter i to "coś", co daje właścicielowi radość z faktu, że ma ten samochód. To jest o wiele ważniejsze niż dane techniczne, zdolność szybkiego pokonywania zakrętów, różnice dziesiątek sekund przy przyspieszaniu czy inne tego typu "papierowe"...

Usterki Nissan Qashqai II

Nissan Qashqai II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,6
~pmpmpm
Nissan Qashqai II
Ciekawe czy autocentrum doda moją opinię :-) ? Generalnie napisałem opinie głównie po to żeby ostrzec ludzi przed silnikiem 1.2 benzyna. Jest to bubel konstrukcyjny pobierający takie ilości oleju że idzie zatrzeć silnik (do całego wchodzi tylko circa 2,5l). 80% komentarzy pozytywnych o tym silniku są prawdopodobnie powypisywane przez ludzi z salonów nissana
~Greg
Nissan Qashqai II
Samochód ekonomiczny pod warunkiem że masz gwarancję, czas na wzywanie i oczekiwanie na lawetę oraz lubisz pojeździć samochodami zastępczymi, w przeciwnym razie koszty napraw zrobią z niego skarbonkę bez dna.
~Andrzej Z.
Nissan Qashqai II
To był przemyślany zakup bo zakładałem kupno auta poniżej 100 tys zł o podwyższonym zawieszeniu bez napędu 4x4 (ok. 1 km dojazdu do domu drogą gruntową), z przebiegami miasto/trasa 50/50 z firmy o o ugruntowanej marce i z doświadczeniem. Po przetestowaniu kilku crossoverów wybór mógł być jeden - QQ. Biorąc wszystkie powyższe argumenty pod uwagę oceniam auto jako doskonałe.
~gp1605
Nissan Qashqai II
Wstrzymywałem się z opinią aż do przejechania 100 tys. km Rocznie robię około 40 tys. km, tak więc trochę jeżdżę. Generalnie jestem zadowolony z auta, oczywiście ma swoje zalety i wady. Wady: słaby silnik, mały bagażnik, hałas powyżej 120 km/h. Zalety: wysoki komfort podczas jazdy, dobre wykonanie wnętrza, niskie spalanie, duży prześwit - można wjeżdżać na wysokie krawężniki.
~Staszek
Nissan Qashqai II
Po prostu: Bardzo Ładne Auto. Z zewnątrz bardzo zgrabne, a w kolorze cień nocy wręcz urzeka. Środek dobrze spasowany, nietrzeszczący. Bardzo przyjemne, miękkie plastiki ( co mnie odrzucało w Hyundaiu ix35 nad którym się zastanawiałem). Po prostu miło i przyjemnie się nim podrużuje. A to nie jest bez znaczenia :).
~Staszek
~mlody
Nissan Qashqai II
Dobrej jakości plastiki, przemyślana konstrukcja. Wygodne fotele, zawieszenie dobrze trzymające w zakrętach (jest niższy niż typowe wysokie SUVy, które w tej klasie cenowej wychylają się na zakrętach). Dobry układ kierowniczy. Z tą wersją silnika trochę ospały, ale za to oszczędny.
Nissan Qashqai II Crossover