Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW 2014-2017 (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek R
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Auto posiadam 8 miesiecy i przejechane 16000 km, ogolnie rzecz ujmujac jestem zadowolny z tego auta. Wersja TEKNA oferuje bardzo duzo za niewielkie pieniadze, stosunek cena/jakosc jest naprawde bardzo dobra. Jednak nie kupilbym tego auta ponownie, Auto ma naprawde wiele zalet , ale ja sie skupie na tym co mi przeszkadza i o czym chce was uswiadomic .Poruszam sie po nimieckich autostradach 10 miesiecy w roku a jazda przy 160km/h nie nalezy do...
~Marek
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
po 40 tys wymiana dwóch świec żarowych oraz wymiana modułu szybkiego grzania świec. wymiana akumulatora po dwóch latach, wymiana następnego akumulatora po następnych 6-ciu miesiącach (wszystko to na gwarancji)
~Krzysztof
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Ogólne problemy z jednostką napędową - słabe i wyżyłowane silniki, padające dwumasy oraz turbo (prawdopodobnie dlatego, że zapomnisz wyłączyć opcję start/stop, a na bramkach autostradowych zgasi Ci się silnik i problemy gotowe).
~Grzes
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Kupiłem auto jako używane. Po trasie 1000km(7 dni po zakupie) , kontrolka silnika-diagnoza ASO- awaria przepustnicy. Na moje szczęście wymiana na koszt sprzedawcy.
~Mariusz
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Dwa razy laweta - DPF, pomimo iż przemieszczam się w dużej mierze autostradami i staram się jeździć na tempomacie przy prędkości stałej przez 1-2 godziny... Francuski silnik...
~Greg
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
5 miesięcy po upływie okresu gwarancji skończył się silnik.Tutaj komentarza nie potrzeba.
~Jahu
Poważne usterki nie wystąpiły
~Mariola
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
póki co 7 razy na lawecie!
Nissan Qashqai II Crossover