Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW 2014-2017 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Jest to ten rodzaj pojazdu, gdzie dwustrefowa automatyczna klimatyzacja nie działa jak powinna, zresztą jak w całej grupie Renault - nie mają chyba pojęcia jak powinna wyglądać regulacja klimy. Albo wieje, albo za bardzo chłodzi, albo za słabo (w zależności przy przyświeci słońce, czy temp. powietrza z zewnątrz jest niższa). Już łatwiej zapanować nad temperaturą regulując ją ręcznie. Projektancji chyba nie wiedzą co znaczy termin automatyczny...
~Marek
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
klimatyzacja niby klimatronic dwustrefowy działa jak chce, niezależnie od ustawionej temperatury ciągła potrzeba ustawianiia ręcznego, brak nawiewu dla tylnego pasażara-porażka, wykorzystanie klimatyzacji do odparowania zimą szyb praktycznie niemożliwe bo przy LOW grzeje???!!!!
~Wojciech1966
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Samochód odebrałem w listopadzie, więc w sezonie jesienno-zimowym - ogrzewanie bardzo dobre. Dla zmarzluchów są ogrzewane fotele przednie. Klimatyzacji jeszcze nie doświadczyłem.
~Wojciech1966
~Jahu
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
jak na diesla dość szybko się nagrzewa, robi się ciepło po przejechaniu 5-7km. Wentylacja OK. Klima chłodzi dobrze.
~marek311
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Beznadzieja - nie działa wentylacja od strony kierowcy, wieje tylko chłodne powietrze, serwis udaje ze tak ma być, dramat.
~Maciej
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Bardzo sprawnie działa a manualna klimatyzacja bez problemu radzi sobie nawet w największe upały.
~Mp
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Nadmuch i klimatyzacja działa bez zarzutów, szkoda, że nie ma nadmuchu z tyłu dla pasażerów.
~Zbigniew
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem odbywa się z około 2 sekundowym opóźnieniem.
~Mariusz
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Bez problemu. Tylko dlaczego brak ogrzewania lusterek...
Nissan Qashqai II Crossover