Lista ocen Nissan Serena I (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jerzygladziuk@op.pl
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Po przejechaniu 10 000 km wymieniłem tylko żarówki kierunkowskazów i olej.Muszę też coś zrobić z tylnym zawieszeniem.Auto obciążone podskakuje mi i jakby dobija tyłem.Zawieszenie tylne jest jakieś dziwne technicznie,poprzeczny plastikowy resor , brak sprężyn. Nie wiem co jest powodem tego dobijania na nierównościach.
~ROMAN
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
DO TEJ PORY JEŻDZĘ TYLKO JAPOŃCZYKAMI I NIE MAM POWODU ABY TO ZMIENIAĆ.ŚMIESZĄ MNIE OPINIE O DROGIM UTRZYMANIU TYCH AUT.POSIADACZE INNYCH SAMOCHODÓW DUŻO WIĘCEJ WYDAJĄ NA COROCZNE KONSERWACJE-A TU TYLKO LUJE PALIWO I DO PRZODU.POLECAM
~tadeusz
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
auto niedozajezdzenia chociaz ma juz 10 lat na liczniku 120 tys, ale nie jestem pierwszym wlascicielem wiec ile tam naprawde jest km ? Szkoda ze zaprzestali ich produkcji bo kupilbym sobie takie samo tylko ze nowe
~facet rocznik65
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Za nim mechanik doszedł do tego,dlaczego ciągle się zapowietrza minęło sporo czasu. Delikatny mechanizm elektrycznej regulacji lusterek,dziecko puknęło,plastikowe zębatki pękły i lusterko do wymiany.
~Merkoni7
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
jak się spali żarówka to nie katastrofa wymiana świec zapłonowych, zajęło mi 30 min. Trzeba tylko wiedzieć gdzie ręce wetknąć, wymiana oleju silnikowego 15 min.
~Darek
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
85000 km łozyska zewnętrzne w tylnej osi, linka prędkościomierza i w najblizszym czasie chyba tarcza sprzęgła bo bieże coraz wyżej. może słabo wysprzęgla i stąd klopoty z biegami.
~e_team@poczta.onet.pl
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
przez dwa lata jedyna awaria to brak prawego światła mijania - musiałem zdemontować i wyczyścić przełącznik świateł oraz poprawianie ustawienia zamków w drzwich bocznych (odsuwanych)
~Jacek /jacekbest@poczta.fm/ gg4120435
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
ja kupiłem moj samochód od niedbajacego właściciela i jest troche przyniszczony ale powoli doprowadzam go do porzadku i nic nowego mi sie nie odzywa
~DIABEŁ
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Wcale nieźle jak na 11 letnie auto. Pomału będzie coś wypadać, bo prawie wszystko jest jeszcze oryginalne.
~Artur
Minivan 2.0 D 67KM 49kW
przez 5 lat wymieniłem tylko klocki, płyny, gumy na stabilizatorze, amorki i tylne cylinderki