Lista ocen Nissan Serena I (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamfurtak@gmail.com
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
To autko jeszcze nigdy poważnie mnie nie zawiodło, przeszedłem już szereg poważnych i drobnych napraw, auto odwdzięcza się jednak tym, że praktycznie nie wracam do raz naprawionej rzeczy szybciej niż jest to wymagane.
~WlascicielSereny1.6
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
na biezaco wymieniane plyny, oleje, klocki wszytko smiga... prawdopodbnie to przez to ze jest niewielki przebieg auto bylo srwisowane przez caly czas w niemczech w serwisie nissana! i jest bardzo zadbane!
~Jacek Szadkowski (szadkowski@o2.pl)
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Miałem 2 awarie w trasie: pęknięty wąż układu chłodzenia (zapewnie produkcji Hiszpańskiej) i zerwany krzyżak mostu. To trochę dużo w porównaniu z innymi produkcjami japońskimi.
~jerzygladziuk@op.pl
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Auto w miarę niezawodne choć już 11 roczek leci i przebieg też niemały.Szkoda ,że tak mało tych aut w Polsce i brakuje baz wymiany doświadczeń.
~e_team@poczta.onet.pl
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
po 120 tys. km wał zaczął mi wpadać w wibracje przy 55km/h ale jeszcze nic z tym nie zrobiłem (nowy kosztuje w Nissanie ok. 1500zł :(
~LeeLuu
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Poważnych usterek odpukać brak. Auto ma napęd na tył - ja się przesiadłem z bmw tak że nie miałem większych problemów.
~Merkoni7
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
wymiana amortyzatorów + odboje 580 zł + robocizna 140 zł. Po Lipcowej burzy wymiana przedniej szyby 550 zł razem z robocizną.
~dknez@interia.pl
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
pękł wał korbowy, zerwał się łańcuch rozrządu, wymieniłem sprzęgło i dużo innych częsci, wszystko bardzo drogie
~jędruś
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
pęknięcie głowicy , ciągłe awarie wału napędowego , chłodnica ,pompa wodna, łożyska na półośkach, wyciki oleju z silnika
~ceramo@o2.pl
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
nie mogę otrzymać jednoznacznej odpowiedzi czy przy włączonej klimatyzacji powinny działać dwa wentylatory od razu czy nie