Lista ocen Nissan Serena I (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamfurtak@gmail.com
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Dla kierowcy i pasażera miejsca jest wystarczająco dużo (mogę odsunąć dalej fotel niż w WV T4) w drugim rzędzie jest komfortowo dla 2 osób, w trzecim rzędzie podobnie chociaż jest już mniej miejsca na nogi. Auto mam zarejestrowane na 8 osób i korzystam z tej opcji na bardzo krótkich odcinkach. Komfortowo podróżuję się w 6 osób maksymalnie.
~facet rocznik65
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Najwygodniej w środkowym rzędzie. Tylne siedzenia mają bardzo niskie oparcia. Za to da się je pięknie złożyć uzyskując w minutę przestrzeń bagażową. Dla kierowcy i pasażera trochę mało miejsca bo przecież między nimi jest silnik. Jako kierowca czułem się trochę dziwnie mając sufit tuż nad głową.
~guitar@konto.pl
Minivan 2.3 D 4X4 75KM 55kW
najlepiej mają pasażerowie w 2 rzędzie, 3 rząd właściwie tylko dla mniejszych osób, wyższym kierowcą (190cm) przeszkadza komora silnika pod siedzeniem, ze względu na to, że siedzenie trzeba mocniej przesunąć do tyłu, mojemu znajomemu to bardzo przeszkadało, każdy niech sobie sprawdzi osobiście.
~LeeLuu
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Auto zarejestrowane na 8 osób. W Praktyce wygląda to tak. 4 dorosłych plus 2 dzieci z tyłu i jest ok. Na wypad 2 dorosłych + 2 dzieci i masa bagażu. Po rozłożeniu siedzeń jedna wielka kanapa - prawie kamper. Idealnie nadaje się na weekendowy wyjazd na ryby.
~Darek
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
kiepskie wsiadanie przez umiejscowienie silnika. Generalnie trochę mało miejsca z przodu siedzenie kierowcy wązkie choć nie jestem kolosem 172cm/84kg w kurtce, której nie chce się zdejmować na krótkich podjazdach ciasno. Auto dla mikrych żółtków.
~jerzygladziuk@op.pl
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Nawet jadąc w siedem osób , nikt nie narzekał na ciasnotę.Jedyny mankament to srodkowe siedzenie w drugim rzędzię.Brak zagłówka i trochę niekonfortowo pod tyłkiem pasażera.
~DIABEŁ
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
Dla kierowcy i pasażera nie narzekam, ale nie mam 2,20 cm. i 140 kg. wagi. Pozostałe dwa rzędy siedzeń to wygoda dla 2 osób dorosłych a nie trzech lub 3 dzieci na poszczególne rzędy.
~MADMIKEE
Minivan 2.0 D 67KM 49kW
Kierowca pełny komfort.Pasażerowie także nigdy nie narzekali nawet na bardzo długich trasach.Punty za świetne łóżko dla 3 osób po rozłożeniu tylko tylnych kanap.
~e_team@poczta.onet.pl
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
kierowca i pasażer obok mają mało miejsca na nogi, z tyłu jest dobrze i w miarę wygodnie, super jest do ew. spania - wszystkie oparcia położone tworzą prawie jedną powierzchnie
~Jacek Szadkowski (szadkowski@o2.pl)
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
Duże miejsca, pakowne wnętrze, możliwość fajnej adaptacji do spania. Pod tym względem Serena jest fajna i dobrze przemyślana.