Lista ocen Nissan Serena I (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Minivan 1.6 16V 97KM 71kW
cena - no cóż ja kupiłem tanio bo malutki unfalik (zderzak i chlodnica -naprawa 1300 zł) tak więc w moim przypadku stosunek jakość--cena dobry ale oglądałem przed chwilą niemiecki portal z autami używanymi i ku mojemu zdziwieniu SERENY trzymają sie wysoko. Za moją musiał bym zapłacić około 3900 euro a to po dodaniu oplat importowych obniżyło by mój pozytywny stosunek do relacji jakość - cena.
~e_team@poczta.onet.pl
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
mimo wszystko dam taką ocenę, długo się zastanawiałem nad minivanem dla 4-osobowej rodziny i dużego psa za jakieś rozsądne pieniądze, zwłaszcza, że auto z "importu" i na szczęście moja Serena wyprodukowana została w Hiszpanii więc cło nie było takie jak za Japończyka (2000)
~ROBERT
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
WART SWYCH PIENIęDZY -wystarczy spojrzeć na ceny busów blaszaków ...zgroza za co się teraz płaci??? Takiego wypasu nie mają auta za 100tys.!!! Chyba go nikomu już nie oddam...chyba że ktoś zamieni mi na nowe takie auto. Odezwę się po roku.
~adamfurtak@gmail.com
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Stosunek jakości do ceny jest wręcz idealny. Jak to powiedział mój mechanik \"bus dla biednych\" i coś w tym jest. Cena w tym segmencie aut jest jedną z niższych, jednak w zamian otrzymujemy auto bardzo funkcjonalne i niezawodne.
~guitar@konto.pl
Minivan 2.3 D 4X4 75KM 55kW
Auto jest właściwie niedrogie, ma swoje wady (głównie hałas i mułowatość) które można zaakceptować, ma też zalety nie do przecenienia. W takiej cenie trudno znaleść inne auto równie przestronne i funkcjonalne. Polecam!
~tadeusz
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
jezeli trafi sie dobre auto to mozna za nieduze pieniadze zdobyc przyzwoitego vana dla swojej rodziny, a i jazda w pojedynke to duza frajda, siedzac wyzej jezdzi sie duzo latwiej. Juz wiem dlaczego amerykanie tak lubia vany.
~jędruś
Minivan 2.3 D 75KM 55kW
ceny seren używanych nie są wysokie, ale ten samochó kosztuje póżniej bardzo dużo. Miałem chyba najdroższą serenę w kraju
~jerzygladziuk@op.pl
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Cena jest bardzo atrakcyjna w stosunku do wyrobu.Płaci się stosunkowo mało za stosunkowo dużo.
~Tedi
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
auto obecnie warte ok.12tyś.zł.Za te pieniądze można kupić 7 letnią Nexię.Wybierz sam.
~Jacek /jacekbest@poczta.fm/ gg4120435
Minivan 2.0 16V 126KM 93kW
Tanie auto chyba niedoceniione przez użytkowników ale to lepiej dla Mnie bo Mnie na nie stać.