Lista ocen Nissan Sunny B12 (48) - Ergonomia

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciejka
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
Wystarczajaca ilosc schowok, wygoda, plastiki made in Japan, wszechstronny, wygodny dla osob wysokich (!) przez niszze fotele jest sporo miejsca do dachu wiec spokojnie na przednich fotelach moze siedziec osoba majaca 2m wzrostu. Dodatkowo przednie fotele wysuniete na max do tylu daja mozliwosc wysuniecia nog na prosto! Kladzona tylna kanapa nie symetrycznie i przednie siedzienie daja niesamowite mozliwosci... przewiozlem raz 3m wykladzine...
~Użytkownik samochodu od 21 lat.
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Ergonomia jest przeciętna.Wyposażenie jest trochę liche.Brak obrotomierza i np. elektrycznych szyb,ale przynajmniej nie ma co się psuć.Deska rozdzielcza i fotele są nawet przyzwoitej jakości.Zegry o czerwonym kolorze są może przestarzałe ale mi się bardzo podobają.
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Stare auto więc i niektóre włączniki są w dziwnych miejscach. Ja np przez tydzień po kupnie auta dopiero znalazłem włącznik tylnych wycieraczek - do głowy by mi nie wpadło że mógł go ktoś umieścić. Poza takimi drobnostkami reszta w zasięgu ręki tak jak w zwykłym aucie.
~Seba
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
wszystko w zasięgu ręki, pozycja za kierownicą wygodna z tyłu troszkę mniej ciężko się stamtąd wykaraskać (dwudrzwiówka) choć skrzydła drzwi są bardzo długie tył dla osób o średnim wzroście, bagażnik też całkiem spory
~domciatko@wp.pl
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
ilość miejsca dla kierowcy jest idealna, nic dodac nic ujac, ale dla pasazerow - z przodu jeszczae ok a tyl- to tylko nizsze osoby i dosc zgrabne. schowki sa bardzo duze, tak jak i bagaznik.
~zax99@o2.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
Cóż, auto ma już swoją pełnoletność, więc nie ma się co spodziewać jakichś opływowych kształtów. Wszystko jest tam gdzie być powinno i nigdzie sięgać nie trzeba.
~moje_allegro1985@o2.pl
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Auto na swoje 21 lat trzyma sie super, jest niezawodne, i kosztuje 1000 zł !!! jeżdze na BIO tankuje za 3,15zł i żadnych problemów ekologiczna jazda
~wujekpaweł
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Nic nie ma na wyposażeniu więc pełna ergonomia - w auto świecie pewnie też dostał by maksymalną notę bo przypomina samochody Volskwagena w środku.
~Właściciel
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Deska rozdzielcza jest bardzo uboga i chowa się na przykład do volkswagenów z tych samych lat produkcji.Zegary podświetlane na pomarańczowo mi się podobają.
~wojciu
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Wszystko na swoim miejscu. Sam wszystko obsługuję z zamkniętymi oczami. Malutkim minusem jest zbyt niskie umiejscowienie radia.