Lista ocen Nissan Sunny B12 (60) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciejka
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
Super zsynchronizowana. Dluga dwojka na ktorej samochod mozna rozpedzic do 80-90km/h. Klopotow z wrzucaniem biego praktycznie nie ma... moze lekko w zimie zaraz po uruchmieniu gdy ojel jest gesty. Jezdze 10lat tym samochodem - nie wiem co to skrzynia biegow. Najwyzsza zatem ocena.
~qsiu@wp.pl
Hatchback 1.8 GTI 16V 125KM 92kW
krotkie skoki skrzyni, chodzi dobrze choc mam problemy z wskoczeniem na 2jke i musze czasem poskakac po innych biegach zeby2ka weszla. Poprzedniemy wlascielowi ponoc sypala sie ta skrzynia, ale naprawiona narazie chodzi ok
~kiero@awf.gda.pl
Sedan 1.6 i 4x4 73KM 54kW
Krótkie przełożenia biegi wchodzą pewnie. Czasami jest problem z wrzuceniem wstecznego i trzeba pokombonować ze sprzęgłem - być może to obiaw złużycia ale też spotkałem się z podobnymi opiniami.
~Użytkownik samochodu od 21 lat.
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Pięciobiegowa skrzynia biegów spisuje się bardzo dobrze.Nie ma problemu z wchodzeniem biegów.Kilka razy smarowałem wodziki,ponieważ skrzynia zaczynała ciężko pracować.
~Właściciel
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Skrzynia biegów jest bardzo dobra.Biegi zawsze wchodzą mięko i bez problemowo.Kilka lat temu skrzynia ciężko chodziła.Przesmarowałem wodziki i wszystko było dobrze.
~mar
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
strzelila mi 5,ale to wina poprzedniego wlasciciela nie dbal o auto. sa drogie...ale nic to.na 4 autko smiga jak burza.juz od 9 miesiecy na 4 jerde i jest superi to w trasy
~cebool
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Nie mam nic do zarzucenia skrzyni. Jest na tyle dopracowana, że autku nie brakuje przyspieszenia ani prędkości:) Jedynka mogła być minimalnie dłuższa;p ale to drobiazg
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Rewelacyjna - gładko chodzi, krotkie przełożenia - zaskoczyła mnie. Ostatnio czasem gorzej zaczeła wskakiwać jedynka, ale to sprzęgło prosi o wymiane - skrzynia ok.
~duczekzabrze
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Biego wchodzą elegancko i nie ma zadnych problemów:-) Ps, musiałbym sie zainteresowac wymiana oleju w skrzyni;-)..tylko gdzie to sie leje?
~folt@ibib.waw.pl
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
Skrzynia biegów pracuje idealnie - precyzyjne prowadzenie przy włączaniu biegu; może zbyt wysokie przełożenia i chciałoby się mieć jeszcze szósty bieg