Lista ocen Nissan Sunny B12 (109)

~Darek
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
Całokształt psuje niestety blacha.Po 12 roku życia zaczęła się totalnie sypać(sama z siebie)Progi,tylne nadkola,inne dziwne czasem miejsca.Niestety to nie ocynk.A swoją drogą Japończykom do łba by nie przyszlo,że można samochodem jeździć 16 lat.No i ta sól.Poza tym świetny,bezawaryjny samochód.Bedę nim jeździł do końca(jego albo mojego).Już takich nie robią.
~duczekzabrze
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Nie mam zastrzeżen.Może i nie jest autem kozackim ale nie wszyscy potrzebujemy bmw 2.0l benzyna..pozerające benzyne w zaskakujących ilościach.
~folt@ibib.waw.pl
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
Nigdy nie było potrzeby holowania czy przewożenia go lawetą. Nigdy rano nie ma kłopotu z uruchomieniem mimo najcięższych mrozów. Silnik "nie bierze oleju"; W najbliższym czasie czeka mnie wymiana tylnych amortyzatorów i elastycznego połączenia w układzie wydechowym.
~cod4kamil@wp.pl
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Świetne auto za niewielkie pieniądze, tanie w utrzymaniu, doskonałe dla początkujących kierowców. Pojemny bagażnik, dobra przestrzeń w aucie,małe spalanie,słabe wyciszenie wnętrza,opornie chodząca kierownica,świetny nadmuch,przejrzystość, dobry na wypady rodzinne za miasto i przede wszystkim niezawodny.
4,1
~domciatko@wp.pl
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
Moc, przyspieszenie (przy tak malej wadze auta) niesamowite. Oryginalny silnik nie potrzebowal zadneych napraw, byl niezadowny (1,5roku), ale niestety zostal uszkodzony przy stluczce. Wymienilam go na 1.6 16 v, 130 koni. (Silnik)
~mar
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
auto rewelacyjne.zostawaim sobie takiego jako yungtimera.auto zrobione w czasach gdzie nikt sie nie przejmowal ekologia a japonzycy robili.uta w japonii co mialy cieszyc ludzi.i taki walsnie jest moj nissan.takich samochodow juz nie ma...
~krisk
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
auto ogólnie bardzo dobre, trwałe i niezawodne, pomimo swojego wieku i przebiegu w ciągłej eksploatacji, z francuzami z tego okresu nawet nie ma co porownywac, nie do zajechania
~moje_allegro1985@o2.pl
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Auto uzywane przeze mnie w bardzo ciężkich warunkach,jeżdze nim po lesie nie szkoda mi tego samochodu, jest poobijane troche rdzy, ale za ta cene eksploatacji i kosztów utrzymania oraz niezawodnosci nie zamienie na zadnego terenowca. Jezdze 2 lata i będe dalej...
~Właściciel
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Nisan sunny b11 to bardzo trwały i niezawodny samochód.Mojego nisana posiadam 9 lat i jestem bardzo zadowolony.Nie mam z nim żadnego problemu.Nigdy mnie nie zawiódł.Zawsze ładnie odpala i jeździ się nim bez problemowo.Wszystko ok.
3,4
~qsiu@wp.pl
Hatchback 1.8 GTI 16V 125KM 92kW
fajne auto dla mlodziezy ale jak sie cos popsuje to zre kase