Lista ocen Nissan Sunny B13 Hatchback (68) - Silnik

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eR
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik niezawodny i dynamiczny. Łańcuch rozrządu czasem słychać przy porannym odpalaniu, ale to norma. Praktycznie bezobsługowy. Oleju nie bierze, ale ma spory apetyt na paliwo. Elektronicznie sterowany gaźnik miewa kaprysy.
~Artur P.
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Autko mam od niedawna ale sporo z nim kłpotów. Prawdopodobnie poprzedni właściciel nie zadbał o niego zbytnio. czy oszczędne mam sporo wątpliwości sam do końca nie mogę go rozgyść, jest różnie. polecam cirepliwym majstyerkowiczom
~sosen@astercity.net
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Równa miarowa praca, trochę kiepsko z elastycznością. Fabrycznie podana prędkość max to 175. W Niemczech na autostradzie osiągnąłem licznikowe 192 km/h i kurcze musiałem zdjąć nogę z gazu bo trafiłem na korek ;-)
~Biernaciak
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Silnik nie do zajechania:-) Trochę głośny i mułowaty ale można przyzwyczaić. Odkąd go kupiłem w silniku oprócz wymiany oleju i filtrów nie robiłem kompletnie nic. i mam nadzieję że tak zostanie
~nissan fan
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik bez wycieków, od wymiany do wymiany nie bierze ani grama oleju. Jak na ponad 20 letnie auto rewelacja. Gażnik już trochę wyeksplotowany na benzynie gubi obroty, ale na gazie jeżdzi super.
~wiraszka1
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
silnik super jak kupiłem miał fabryczne 87KM teraz wyrzuciłem katalizator i zawór egr zmieniłem wałki rozrzadu na wałki z silnika 1.6 i ma prawie 100KM jak na silnik 1.4 z lat 90 tych całkiem przyzwoicie.
~kapi4u@02.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Rewelacja jak na tak stary samochód i takie pieniądze (5000zl). dynamiki moze pozazdroscic nie jeden wspolczesny silnik o porównywalnej pojemności - zgadzam sięz opinia przedmuwców że chodzi conajmniej jak 1.6
~XXX
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
+ przy niskich obrotach prawie go nie słychać - przy wyższych zaczyna warczeć - niefachowo zamontowana instalacja spowodowała spadek mocy (Vmax=140km/h). + odpala zawsze
~prezes_jmk
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jedna z najmocniejszych cech tego auta, ogromna kultura pracy, niestety mułowaty, szczególnie na gazie (mam gaźnik + gaz), ale bardzo równo i cichutko pracuje, zero wibracji itd.
~roberto1319@vp.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
na gazie troszke slabszy i przy pelnym obciazeniu malo elastyczny, ale jazda w 1-2 osoby to przyjemnosc:) natomiast na benzynie sprytniejszy ale duuuzo pali=10litrow
Nissan Sunny B13 Hatchback