Lista ocen Nissan Terrano II (71) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robert , gdańsk
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
odpada uchwyt zamykania drzwi od wewnątrz przy kierowcy, liczniki, zacina się przednia szyba elektryczna od kierowcy
~zawiedziony
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Kiepska jakość montażu(Hiszpania), niskie umiejętności pracowników serwisu, trzeszcząca podsufitka w wersji z oknem dachowym
~Ziemniak
Terenowy 2.7 i TDi 125KM 92kW
Ciągłe awarie oświetlenia (tylne lampy) a pozatym jakość samochodów produkowanych w Hszpanii pozostawia wiele do życzenia.
~kanulek
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Prawie nic się nie psuje a jeśli już się zepsuje to szybko okazuje się, że nie było konieczne.
~Bielas
Terenowy 2.7 i TDi 125KM 92kW
auto mam krótko wiec jeszcze nic sie nie popsuło. Wygląda solidnie wiec nie będzie tak źle mam nadzieje.
~stan
Terenowy 2.4 i 12V 118KM 87kW
Z początku miałem małe problemy z pierdołami - zawinił poprzedni właściciel. Teraz sprawuje sie bardzo dobrze
~robert
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
nie bardziej awaryjny niż inne auta, miałem kłopot z tablicą przyżądów i przełącznikiem ogrzewania
~slyszjacek@interia.pl
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
szlag trafia elektrykę, rozrusznik, alternator, regulator napięcia, to może być przyczyną spóźnienia do pracy
~v3
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
kontrolka oleju, co 20 tys. zapalała się!, czujnik od poziomu oleju notorycznie psuje się
~M.K. Wa-wa
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
mało znaczace usterki typu zuzycie drążków kier. i sworzni ale wóz często brodzi w terenie