Lista ocen Nissan Tiida (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jmk
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Fotele - katastrofa. Kompletny brak trzymania bocznego. Zagłówek bez regulacji przód - tył. Głośna praca silnika tylnej wycieraczki. Bardzo słaby tylny spryskiwacz. Wariujący czujnik deszczu. Np.włącza wycieraczki po włączeniu samochodu lub w trakcie jazdy w piękną słoneczną pogodę, co może sugerować innym kierowcą co najmniej blondynkę za kierownicą. :) Jak dla mnie kompletnie nie działa regulacja czasu przerwy wycieraczki. No i dla mnie...
~Markos
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Okresowo ciche skrzypienie nawiewu pow.deski rozdzielczej(nieco sylikonu załatwia sprawę).Okresowo jakieś klekotanie dochodzące spod maski,niesłyszalne w samochodzie tylko na zew.Po 8tys wyrażnie cichsze.(elementy pastikowe?zle spasowane łożyska?)
~Forest
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Na razie nic się nie dzieje,śpię spokojnie, auto mam dopiero 4 miesiące. Z poprzednim autem (Ford Mondeo) miałem co miesiąc wizytę w serwisie- tragiczna marka, praktycznie codziennie myślałem co w nim padnie.
~Kris
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Głównie wysiada zawieszenie - jest od Renault. Mankamentem jest przednia belka, która nie podlega regeneracji i sporo kosztuje. Mnie jeszcze na szczęście udało się uniknąć tego wydatku (omijam dziury)
~Maro
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
Po wyjechaniu z salonu skrzypienie w zawieszeniu.Niezliczona ilość wizyt w oso. Usterka usunięta przez znajomego mechanika po gwarancji.Przyczyna kawałek plastiku zawadzał o elementy zawieszenia.
~ekpabak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
niezadawalająca jakość wykończenia, skrzypienie dochodzące z okolic wylotów nawiewów powierza w kokpicie, słaba jakość plastików w konsoli środkowej, wyświetlacz klimatyzacji odbija w świetle dziennym wnętrze
~MK
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Usterka pompki do spryskiwaczy. Auto po przejechanych 2000 kilometrów zaczęło trzeszczeć niczym 20 letni samochód. Piszczenie i trzeszczenie nie do wytrzymania.
~niziutka
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Po dwóch latach użytkowania i 15 tys przebiegu odklejają się uszczelki, odpadły zaślepki, wycieraczki do wymiany, trzeszczy wszystko co możliwe,
~Maciek
Hatchback 1.5 TD 105KM 77kW
Na 40 000 km - usterki to: zarówki! przełącznik szybkości wycieraczki przedniej, dywaniki oryginalne nie pasują do zaczepów pod siedzeniem kierowcy,
Dziennik kosztów dla Nissan Tiida
5,7
8,1
12,6
~662-147-265
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Nawet klimatyzacji nie mogę pochwalić bo nie działała. Dopiero serwis Dąbrowscy Zabrze ekspresowo ustawił prawidłowe funkcjonowanie powyższej.