Lista ocen Nissan Tiida (34) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jack
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Z tyłu czujniki cofania z przodu z racji wyższej pozycji tez bardzo dobrze. Jest to podwyższony kompakt więc widoczność jest dużo lepsza niż w tradycyjnych kompaktach typu meganka, focus, golf.
~jmk
Hatchback 1.8 i 125KM 92kW
Przednie słupki powodują duży dyskomfort przy zbliżaniu się do przejścia do pieszych zza jakiegoś samochodu. Nie widać po prostu czy ktoś nie idzie. Widoczność do tyłu tak sobie.
~Pomarańczka
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Duża szyba to jest TO - jedyny problem to słońce na parkingu - noramlne osłonki nie daja rady ale kupcie osłonę zewnętrzną na duuuuże szyby i w aucie nie skwierczącej deski :)
~mad_mack@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Do tyłu kiepsko; niska linia dachu przy przedniej szybie uniemożliwia obserwowanie sygnalizacji świetlnej bez opierania się ciałem na kierownicy :-)
~B.dorosły
Sedan 1.6 i 110KM 81kW
4,5 pkt - czujniki parkowania tył - ponieważ siedzi sie w tym samochodzie wyżej niż w innym tej klasy - dla mnie dobra 4.
~Maciek
Hatchback 1.5 TD 105KM 77kW
Przednie słupki zasłaniają przejście dla pieszych, widocznośc do tyłu zła! Znacznie poprawiają ją boczne lusterka które są bdb.
~Dorota
Sedan 1.8 i 125KM 92kW
Duże przeszklenia i niestandardowa jak na limuzynę wysokość oraz duze lusterka sprawiają, że bez wysiłku widzisz wszystko wokół.
~Forest
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Zarówno z przodu i z tyłu bardzo dobra, rewelacyjne duże lusterka, trochę może mało estetyczne ale spelniają swoje funkcje w 100%
~Dominik
Hatchback Facelifting 1.6 110KM 81kW
Mi bardzo podobają mi się duże lusterka pokazują jak bym jechał dostaw czakiem, do tyłu nie widzę problemu
Dziennik kosztów dla Nissan Tiida
5,7
8,1
12,6
~tel. 662-147-265
Hatchback 1.6 i 110KM 81kW
Musisz mieć oczy dookoła głowy a ponadto brak wyczucia początku auta - radź sobie sam.