Lista ocen Nissan X-Trail I (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtek
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
jakość za tę cenę mogłaby być lepsza. ogólnie SUV-y są za drogie (wystarczy spojrzeć na ceny limuzyn zdecydowanie lepiej wyposażonych) i tak będzie dopóki nie minie na nie moda; przydałaby się mocniejsza osłona pod silnikiem
~mikam
Terenowy 2.2 Di 114KM 84kW
Za cenę nowej dacii Logan kupiłem 7-letniego Suva. O wiele lepiej wyposażonego, bardziej komfortowego i niewiele więcej palącego niż dacia. Wykonanie made in Japan to doskonała jakość. Jak dla mnie rewelacja.
~Bożena
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
Cena adekwatna do jakości ale nie w Polsce. Uważam,że polscy dealerzy przesadzili. W Kanadzie pełna opcja modelu Elegance, 2,5 L automat -kosztuje 38.000CAD. a u nas prawie 162.000 zł.
~toku
Terenowy 2.2 Di 114KM 84kW
możnakupic w różnej cenie ale i w duzżo gorszym stanie a przy cenach części to juz lepiej dać więcej za lepiej utrzymany niz płaciłć potem po 300-400 zł za byle jaką część
~azbaz
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Gdybym wiedział co dostanę za te pieniądze to wolałbym kupić Daewoo, miałbym przynajmniej połowę sumy w kieszeni, lepszy serwis, niższe ceny serwisu i obsługę nastawioną na klienta.
~Andrzej
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
To powie kazdy, cena za wysoka :-). Ale w wypadku X-Triala to rzeczywiscie model z silnikiem wysokopreznym jest zdecydowanie za drogi w stosunku do tego co oferuje auto.
~Dee
Terenowy 2.5 i 16V 165KM 121kW
Za napęd na 4 koła, halogeny, skóry, podgrzewane fotele, fajną dużą budę, alusy, wielki, panoramiczny szyber - tak, TO AUTO WARTE BYŁO KAŻDEJ ZŁOTÓWKI.
~blablacz
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Trochę droższe niż inne marki suv w tym roczniku i podobnym silniku, ale to za napęd w 3 trybach i wyposażenie.
~marketing@damwid.pl
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
kupiłem auto poleasingowe w dość dobrej cenie, więc jestem zadwowlony. Czy wydałbym pełną salonową kwotę ??? ... hmm. nie wiem
~aga
Terenowy 2.2 Di 136KM 100kW
Super autko niestety zmienił już właściciela a mężowi za jego sprzedaż nigdy nie wybacze