Oceny Nissan X-Trail I 2.0 140KM 103kW 2001-2007

Najnowsze oceny Nissan X-Trail I 2.0 140KM 103kW 2001-2007

4,1
~tomek poltal@op.pl
Terenowy 2.0 140KM 103kW
oceniam 4,5 jak do tej pory jedyny raz miałem problem ale z alarmem nie z autem-pod latarnią morską alarm zwariował auto nie dało się otworzyć i uruchomić po ok.30 min.samoczynnie wszystko ustąpiło.Akcesoria dodatkowe bardzo marnej jakości, rury ozdobne po roku rdzewieją nissan na przeglądzie udał,że tego nie widzi,opony zimowe/dostałem gratis/nie dają się wyważyć 4-krotna próba nie dała efektów to co było w aucie fabrycznie jest ok.A może to...
~OD
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Wybrałem ten samochód spośród innych podobnych japońskich konstrukcji tak zwanych terenówek. Oczywiście nie kupiłem go po to by nim jeździć w terenie. Auto ma być bezpieczne i pojemne a jego przeznaczenie to jazda po mieście i rodzinne wyjazdy na wakacje. Zanim podjąłem decyzję o wyborze tego modelu przejechałem się autami konkurencji. Nowa Toyota RAW4 odpadła ze względu na ciasną tylna kanapę i wygląd który kojarzy się z kierowcą blondynka....
3,2
~Piotrek
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Auto bezawaryjne. Są rzeczy które psują całokrztałt czyli pierścienie do wymiany przy przebiegach powyżej 200 tys km. Wadą fabryczna. Katalizatory też do wymiany. Padające sondy lambda. Auto za słabe jak na wagę nie ma czym jechać mimo 140km. Auto nie za wygodne do dalszych podróży. Ma plusy w postaci mega użyteczności schowków dzielności w terenie. Jak kupować to tylko po wymianie pierścieni. Remont silnika to 5000zl.
~jeju
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Auto miało świetne opinie - kupiłem benzynę z przebiegem 105 tys - salon Polska- a jednak nie ustrzegłem się remontu silnika ! koszty napraw po zakupie sięgnęły już 6 tys - dojdzie do 8 tys. zakup więc okazał się nie trafiony choć auto z zewnątrz , wewnątrz i nawet układ jezdny są w stanie bardzo dobrym auto wyglądało jak by miało 3 lata ! więc chyba mnie ktoś oszukał .... po roku jeździ się ok ale serce auta jest co wymiany.Remont nie pomógł.
2,7
~azbaz
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Na wstępie powiem tyle nigdy więcej Nissana,a tym bardziej serwisu Japan Motors w Bielsku Białej. Mam do czynienia z wieloma serwisami i większych naciągaczy w życiu nie widziałem. Po przejechaniu 130000 km non stop coś i nie są to wymiany klocków za 300, ani 800zł.
~blablacz
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Progi zwalniające mu nie straszne i wysokie krawężniki. Przejedzie zalaną ulicę po mocnej ulewie, przyjemnie wybiera nierówności, siedzi się dosyć wysoko, ale przydałoby się jeszcze wyżej. Następnym samochodem też będzie suv, jak mi się nie znudzi x-trail to na pewno następna generacja, może skusze się na diesla.
~Robert
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Bardzo dobre i solidne auto. Mimo dość dużych gabarytów zwrotne, łatwe w prowadzeniu,stabilne,wygodne i bespieczne.Zimą po śniegu i lodzie w górach jeżdzi bez problemu.Jak do tej pory (78000 km ) bezawaryjne. POLECAM !!!
~poltal@OP.PL
Terenowy 2.0 140KM 103kW
brak zastrzeżń do auta.jest wygodny jak na swoją klasę komfortowy,niezawodny, 60tyś km brak usterek myślę czasami o zmianie na coś innego ,no ale jak tu zmieniać skoro z tym co mam nie mam żadnych problemów.
~dlmtb
Terenowy 2.0 140KM 103kW
Właściwie uwagi tyczą się tylko ergonomii i wykończenia, ale nie jakości a toporności. Środek dość spartański, wszędzie plastik, brak komputera, ale może to ma być takie nawiązanie do terenówki, która można posprzątać w środku szlauchem?
~tomek poltal@op.pl
Terenowy 2.0 140KM 103kW
chciałem zamontować lpg ale musiałbym zrezygnować z gwarancji więc wycofałem się . kupiłem to auto w marcu 2005 i do dziś nie jestem pewien czy honda crv nie jest lepsza. przedtem jeżdziłem 36 miesięcy crv