Ocena kierowcy - Nissan X-Trail II

dareksz604146@orange.pl, 13 lat temu
Silnik 2.0 dCi 150KM 110kW
Rok produkcji 2009
Nissan X-Trail II 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2014 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : napędy działają bez zarzutów.
Auto godne polecenia. Oczywiście trzeba chcieć coś w tym stylu posiadać. Jak sie kupi człowiek nie powinien marudzić. Auto fajnie jeździ, napędy super działają, dość sporo elektroniki, która działa bez zastrzeżeń. ceny w serwisach jak w innych markach ceny kosmos. Na allegro jest prawie wszystko.
Jednostka napędowa z stajni Renault. Nie awaryjna, miła dla słuchu kultura pracy, może przydało by się więcej mocy. Pamiętajmy jednak, że nigdy nie będzie to bolid F1. Tankuję tylko na dobrych stacjach. Nie dałem najwyższej oceny ponieważ silnik jest dobry a nie doskonały. Uwag na razie nie mam.
To mój pierwszy automat (TipTronic). Trochę jak wózek widłowy bieg do przodu, bieg do tyłu. Ogólnie działa płynnie, zbiera się przy wyprzedzaniu. Nie ma co marudzić. Dla mnie się podoba. Szkoda, że nie 7 biegowy może mniej by palił.
Czasami na naszych drogach coś mi z przodu stuknie, ale tracę rachubę czy to wina auta czy też naszych dziur. Super skręt jak na taki samochód daje radę.
Może trochę przez tylną szybę cienko, ale ma kamerę cofania.
Bez uwag. Jednak może za tyle kasy przydała by się trzy strefowa klimatyzacja
Jestem duży więc z tyłu szału nie ma, ale ogólnie dość wygodnie.
Żeby tak w każdym aucie. Co niektórzy pytaja czy to benzyna.
Zawsze krążyły plotki, że automat więcej pali. W każdej plotce jest trochę prawdy. Wcześniej miałem manualną skrzynię biegów i taki sam samochód. Auto z automatem pali około 1-2 litrów więcej. Miasto zimą 10-12 litrów, średnie spalanie 8-9 litrów, trasa między 7-8 litrów. Nie jeżdżę zgodnie z przepisami. Wszystko zależy od ruchu na trasie czy mieście.
Nie kupiłem auta w salonie, za te pieniądze jestem zadowolony.
Oby tak dalej.
Brak.