Ocena kierowcy - Nissan X-Trail II

Rok produkcji 2009
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Nissan X-Trail II 2.0 dCi 150KM 110kW 2007-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : Zrywność tego auta jest dla mnie zaskoczeniem
Układ hamulcowy : No jak już muszę się doczepić to może hamulce przy sportowej jeździe mogłby być troche lepsze.
Znakomity samochód. Jeżdżę nim od 7 lat i przejechałem nim całą Europę (Rumunia, Albania itp) góry i doliny, rzeki, i strumienie. Przestronny, wszechstronny samochód od wszystkiego. Naprawdę nie miałem jeszcze tak uniwersalnego samochodu. Offroad w błocie, śniegu, czy o górach i skałach nie ma problemu. Nigdy mnie nie zawiódł. Dzieciaki zachwycone jeszcze bardziej niż ja panoramicznym dachem. Miejsca jest tyle, że wyprawy offroadowe do Rumunii nie stanowią problemu, bo wszystko się mieści i jeszcze można w środku spać z widokiem na gwiazdy (ogromny dach panoramiczny). Fajne wyposażenie, komfortowy w trasie, bagażnik z szufladami po prostu rewelacja. Silnik elastyczny i zaskakująco dobrze reaguje na gaz. Wysoka pozycja za kierownicą, łatwo pokonuje się krawężniki i inne rzeczy w mieście. Nie jest aż tak duży, żeby były problemy z parkowaniem (na pewno ułatwia to fabryczna kamera parkowania). Generalnie jeździłem już w swoim życiu kilkunastoma samochodami, ale z tego jestem najbardziej zadowolony. (nie wiem jak jest w serii ale mój był wygłusozny więc jeździ się jak mercedesem ;) ) Nie myślałem że współczesne samochody mogą tyle przejechać :)
Rewelacja, jest moc i jestem zaskoczony że jest tak zrywny mimo tego kształtu budy
Świetna, precyzyjna. Myślałem że nie przyzwyczaję się do dłuższego lewarka po niemieckich autach, ale po jednym dniu już nie czułem róznicy
Komfortowy, zaskakujące jak na SUVa, ale nie buja. Dobrze się prowadzi w trasie.
Super wnętrze, znakomity bagażnik z szufladami. REwelacja!
SUper. Kamerka cofania i wszystko widaź nawet z tyłu.
Super.
Absolutnie zero problemów
Szok i rewelacja! Znakomicie przestronny, tylne siedzenia mają regulowane oparcia. Bagażnik z szufladami SUPER! nie ma bałaganu nawet w długiej podróży
Mój był dodatkowo wyciszany po zakupie w już następnego dnia więc nie mam porównania do serii.
Świetne spalanie. 6\100km przy jeździe w trasie 120km/h na tempomacie (powtarzalne więc nie przypadek) Przy 140km/h 6,5l
Kupiłbym jeszcze raz. Jestem tak zadowolony, że nie widzę innego auta które lepiej spełni moje oczekiwania.
Raz zaciął się zamek w tylnych drzwiach. Poza tym nic.
Tylko sprawy eksploatacyjne. Klocki, tarcze, jakieś gumy, łączniki i raz łozysko przedniego koła.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 dCi 150KM 110kW [l/100km]

6,9