Oceny Nissan X-Trail III Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW 2017-2019

Nissan X-Trail III Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan X-Trail III Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW 2017-2019

~Michał
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
Bardzo praktyczny pojazd do przemieszczania się po wszelkiego rodzaju drogach, do miasta, na bezdroża i autostrady. Szczególnie dla osób aktywnych. Atrakcyjny w zakresie ceny w stosunku do innych pojazdów typu SUV, bardzo bogate wyposażenie pojazdu w wersja Tekna - wystarczające do codziennej eksploatacji nawet dla wymagających - jeżeli nie porównujemy do klasy premium. Można bez problemu zjechać z drogi utwardzonej, wystarczające napędy 4x4 z...
~Strazak
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
Jest to mój drugi XTRAIL. Wcześniej był z 2009 2.0dci 150km 4x4. Poprzedni był dla mnie na tyle dobry że decyzja o kolejnym była automatyczna. Oczywiście zrobiłem rozeznanie i pomimo wad decyzja na zakup następnego nawet mnie nie zaskoczyła. Opinie wystawie porownojac do porzrzednika. Zawieszenie jest lepsze. System Cruise chassis jest odczuwalne. Przy większych prędkościach samochód wyraźnie sztywnieje przez co prowadzi się pewniej....
~Wacław
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
Moja opinia powstała po 3 dniach jazd testowych przed zakupem. Oprócz znanych mi przed testami wad jak słaby system audio i nawigacja , niewygodne wysoko zamontowane fotel tylnie doszło coś co mnie totalnie zaskoczyło. Jest to silnik 2.0dci który przenosi wibracje do kabiny łącznie z pedałem gazu. Sam hałas silnika dla obrotów pow. 2 tyś też jest trudny do wytrzymania . Tym samochodem nie da się poruszać po autostradach , zamontowany...
~Jan
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
To jest mój pierwszy SUV i automat, a więc nie mam porównania do innych samochodów w tej klasie. Przejechałem 35 tyś. km przy ogólnym śr. spalaniu 8,3 l, przy tych gabarytach i wadze to dobry wynik. W samochodzie wszystko działa bez zastrzeżeń jest zbyt nowe żeby coś się psuło, źle oceniam nawigacje: zła widoczność ekranu w dzień, oraz mapy, (wyszukiwanie tras i objazdów ma wiele do życzenia), Nissan powinien nad tym popracować.
~Antoni
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
Świetny w zimie w górach (napęd), słaby na autostradach (spalanie, hałas).
~Łukasz S.
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
Auto duże i przestronne. Wygląd i wyposażenie też robi pozytywne odczucia. Wyciszenie tego auta, szczególnie przy silniku 2.0dci nie jest wystarczające.
Dziennik kosztów dla Nissan X-Trail III Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
8,6
~Patryk
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
skrzynia automatyczna .. brak zastrzeżeń .. nie jest to DSG jak w VW ale 177KM i samochód zbiera się należycie. (Skrzynia biegów)
4,1
~Karter
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
Podobno tylna kanapa jest niewygodna ale posiada mozliwosc regulacji oparcia oraz regulację wzdłużną dzieki czemu mozna znacznie powiekszyc przestrzen bagaznika (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Remek
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
jest jak na takie duże auto nawet komfortowe W końcu to pseudoterenówka (Układ jezdny)
2,4
~niss
Terenowy Facelifting 2.0 dCi 177KM 130kW
co z tego, ze jest duzo miejsca,dawno z tylu tak niewygodnym fotelu nie siedzialem po 15 minutach jedyna rzecza jaka sie chce to wysiasc. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Nissan X-Trail III Terenowy Facelifting