Oceny Nissan X-Trail III Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW 2016-2017

Najnowsze oceny Nissan X-Trail III Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW 2016-2017

2,7
~Bartosz Pawłowski
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Największa wada tego auta to wyciszenie! Jest głośny jak zwykły blaszak! Prawdopodobnie materiałów wygłuszających brak. Zewnątrz - blacha papierowa (przy prędkościach autostradowych maska tak się trzęsie jakby chciała wyskoczyć), lakier niskiej jakości (po roku jazdy jest pełen odprysków i rys), środek niedopracowany (mało schowków, niska jakość materiałów - dużo twardego plastiku, bardzo słaba nawigacja), tylko 6 poduszek powietrznych....
~widelec34
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Mam juz drugi egzemplarz tego modelu czyli po liftingu 2017 xtronic 4x4 tekna pierwszy mi zwineli, nie wiem dlaczego opinie o słabym wyciszeniu takie słabe, mi zupełnie nie przeszkadza, normalne rozmowy, słuchanie muzyki itp. nawet przy otwartym dachu panoramicznym, na drodze przy 150-170 trzyma się jak przyklejony, dynamika w mieście jak i w trasie ok, jestem zadowolony.
4,1
~Olkolek
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Osoby, które kupują X-Traila powinny wiedzieć, że nie jest to auto na autostradę, nie jest to też osobówka i nie jest to samochód do miasta. Jeżeli zdajesz sobie z tego sprawę to będziesz zadowolony/zadowolona.
3,2
~Paweł
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Jestem posiadaczem nowego Nissana X-Trail 2,0 dCi 177KM ,4WD XTRONIC w wersji Tekna. Jest to mój pierwszy nissan wcześniej użytkowałem Volvo S80 2,0 dCi 160 KM w automacie a jeszcze wcześniej to KIA Sportage 2,0 dCi, 180 KM .
2,1
~Paweł
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Auto kupiłem z przebiegiem 50tys. Ani razu nie dotrwało interwału serwisowego- zawsze coś trzeba było naprawiać.
~Widelec
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Dlaczego wszyscy pisza o wadach jakimi sa np. Wyciszenie albo cos tam...dziwne ze nikt nie pisze o usterkach. Jezdze na co dzien i tylko serwis olejow przebieg 80 tys.
3,6
~Jahu55
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Pojazd w kwocie za jaką zakupiłem dobry wręcz bardzo dobry, który posiada kilka wad. Wynikających z błędów. Czyżby konstrukcyjnych?
4,1
~Gonsso
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Ogolnie bardzo fajne auto. Ma pare wad ale malutkich.
2,9
~Marek DUSZKOWSKI
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Miałem Subaru i szukałem czegoś lepszego. Powiem tak - trafiłem chyba z deszczu pod rynnę ...!
2,5
~Pw
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Stanowczo nie polecam samochodu za te pieniądze naprawdę lepiej poszukać czegoś lepszego.
Nissan X-Trail III Terenowy