Lista ocen Opel Antara (39) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
jak na opla to chylę czoł wykonali kawał dobrej roboty świetnie wyciszone wnętrze a co najważniejsze przy projektowaniu wnętrza księgow nie mieli za dużo do powiedzenia i materiały w środku sąnaprawdę na wysokim poziomie i nic po 102000tys/km po polskich drogach nie trzeszczy ,stuka,czy swierszczy ana to jestem naprawdę uczulony i jak porównuję auta tak ślicznie zkrojone prez projektantów którymi wcześniej jeżdziłem to na uznanie zasłógiwał...
~LinekPark
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Zawieszenie niezbyt słyszalne. Może dzięki wyciszeniu, może przez opisany w układzie jezdnym sposób działania. Wg mnie najlepsze słowo, które opisuje działanie zawieszenia w tym aucie to: bezobjawowość. Silnik wyciszony ok, tylko na zimnym słyszalny jest wyraźnie. Plastiki nie trzeszczą, ani nie skrzypią nawet zimą. Tylko ramka wokół skrzyni potrafi hałasować.
~Sławek
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Silnik pracuje głośno na wolnych obrotach, nie mówiąc o jeździe przy prędkości powyżej 100km - zwykła rozmowa lub korzystanie z radia są utrudnione - to nie limuzyna. Po przejechaniu 160 km "gierkówką" odczuwam znaczne zmęczenie spowodowane hałasem. Może młodzież lubi hałas...
~Tom
SUV 3.2 V6 ECOTEC 227KM 167kW
Na doskonale nie zasługuje, ale bez podnoszenia głosu rozmawiać można nawet przy większych prędkościach i włączonym radio. Denerwują odgłosy rygli drzwi, które na naszych nierównych drogach potrafią pobrzękiwać. Ale wystarczy je wcisnąć do pozycji zamkniętej i przestają.
~kresowiak
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Nie no rewelacja. Wyciszenie zdecydowanie powyżej średniej. Ważne są opony - warto sprawdzić deklarowany poziom hałasu. Świst wiatru pojawia się w okolicach lusterek i znika w określonych przedziałach prędkości, dopiero powyżej 120 km/godzinę.
~miro52
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
dla mnie super...w mieście i na trasie cichutko..komfortowo...tylko podniecający szum opon...jest to dzwięk tak przyjemny dla ucha ,że praktycznie jeżdzę z wyłączonym radiem -:)...przy 160 km/h troszkę przeszkadza wiatr...no ale to przecież prawie 2 tony
~Karol
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Silnik dobrze wyciszony, szczególnie do 3000 obr/min. Kabina - znakomicie, najlepiej ze wszystkich SUVów jakimi jechałem, porównywalnie z Mazdą CX-7. Opływ powietrza i opony nie dokuczają do 140 km/godz. Nic nie skrzypi, nie stuka.
~Jack
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
może ktoś oczekuje maksymalnego wyciszenia w SUVie - dla mnie SUV jest przedsmakiem auta terenowego i lubię się wsłuchać w pracę silnika. Nie ma problemu z rozmową w czasie jazdy, słuchaniem muzyki.
~biabo@neostrada.pl
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
stąły szum, zwłaszcza przy większych prędkościach, powodowany byt szerokimi szczelinami pomiędzy drzwiami a powłoką nadwozia. strasznie ryczy silnik zwłaszcza na szybkościach powyżej 90. km/h
~mac
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest głośniej niż w CX-5 ale ciszej niż w subaru foresterze z 2007r. trzeszczy konsola centralna bo jest z tandetnego plastiku!