Oceny Opel Astra F Cabrio 2.0 i 115KM 85kW 1993-1994

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra F Cabrio 2.0 i 115KM 85kW 1993-1994

~wieczny2002
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Chyba najlepsze Cabrio w tym przedziale cenowym. Duży bagażnik, wygodne w środku, bezawaryjne, części nie drogie. Jak Astra Cabrio to tylko 2.0 8V. Najlepszy silniczek do tego autka, pozwala na spokojny przejażdżki po mieśćie jak i trochę szaleństwa :)
~szybki
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Świetne auto w trasy i na miasto. Nic się z nim nie dzieje. Niezniszczalny i ekonomiczny silnik - moim zdaniem nie ma sensu zakładać LPG. Duża ilość miejsca w środku a bagażnik jest przepotężny. No i najważniejsze - jak przypadło na klasyczny kabriolet - jest piękny:)
~MEGADETH
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Naprawde fajny samochodzik za małą cenę, z mocnym, trwałym i elastycznym dwulitrowym silnikiem C20NE na wielopunktowym wtrysku motronic, bardzo dobrym wyposarzeniem: ABS, wspomaganie, seryjny alarm, elektryczne 4 szyby, elektryczne lusterka, elektryczno-hydraulicznie składany dach, kremowa tapicerka z ekoskóry. Mam go dopiero pół roku, ale pierwsze wrażenie zrobił naprawdę dobre. Mogę śmiało polecić jeśli ktoś szuka oryginalnego samochodu za...
~Krzysztof
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo atrakcyjne Cabrio ,bije na głowe konkurentów! , mocny i dynamiczny,a zarazem oszczędny silnik 2.0 , siper twarde zawieszenie KONI - po prostu bajer! , skrzynia super pracująca nic dodać nic ująć - POLECAM!!!
~Piotr JK
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
Bardzo fajne autko, jest to moje pierwsze, naprawdę polecam :)
~andrzej
Opel Astra F Cabrio