Oceny Opel Astra F Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999

Opel Astra F Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra F Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 1996-1999

~Barto96
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto wozi mnie od 9 lat jak tata go kupił miałem 9 lat i zawsze się interesowałem tym autem od niedawna mam prawko i sam mogę ocenić jak się nim jeździ. Co do jazdy to jest okej dziwią mnie te wszystkie opinie o tym że astra nie daje radości z jazdy mi się przyjemnie jeździ ale może dlatego że w życiu nie jeździłem nowszymi i droższymi autami ale prowadzi się dobrze i podczas spokojnej jazdy po równej drodze jest zupełnie cicho. Silnik daje...
~ChollaYi
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Przeciętne auto, bez rewelacji. Tanie w eksploatacji, dużo można naprawić samemu - wystarczy poczytać fora (np. autokacik.pl). Jeżeli kupować Astrę F to tylko z silnikiem 8V (dużo tańsze naprawy), a z 16V to już lepiej G (to te same silniki co w F). Fki z 16V ciężko sprzedać, części są droższe. W hatchbacku dosyć duży bagażnik, po złożeniu siedzeń jest kupa miejsca. Trzeba się nastawić na co roczną wymianę gum w zawieszeniu i częste dolewki...
~jendrek
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Autem przejechałem 200tys. w tym 160tys na gazie. Auto mnie nigdy nie zawiodło. Gdyby nie blacha która rdzewieje to było by godne polecenia. Wymiana paska rozrządu jest kosztowna i częsta co 60tys. ale większość części jest tania a na allegro taniocha.
~Grzegorz25l
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Całokształt auta oceniam na dobry. Tanie, ekonomiczne (tylko przy oszczędnej jeździe) wygodne, zwinne a części względnie tanie i łatwo dostępne. Nadkola trochę gniją ale to podobno normalne w tych samochodach. Ogólnie to polecam samochód wszystkim którzy nie maja za wiele kasy.
3,7
~eXemess
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Samochód tani i dobry, tak jak i części do niego. Asterka mimo 1,4 l ma ponad 90KM i naprawde dobre przyspieszenie. Jest w miarę szeroka i dobrze trzyma się drogi. Wady: blacha- bardzo słaba i po 10-latach użytkowania obowiązkowe poprawki. dmuchawa- głośna i wolno się nagrzewa. Po 10-latach pierwszy raz się konkretnie popsuł...ale jeździł pijąc dużo płynów chłodniczych. Wymieniałam uszczelkę pod głowicą i zawory.
4,1
~arcyk4@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Ja jestem zakochany w moje asterce, wiec dbam o nia,a ona odpłaca mi się niezawodnością, lekko ją tunninguje tj:sportowa końcówka, aluminiowe felgi, halogeny,cb radio.To autko ma dla mnie duszę.Kupiłem ją bo za tą kase miałem do wyboru tylko forda eskorta, a szukałem jak najmłodszego autka. Nie żałuje mojego wyboru i każdemu polecam asterkę, byle by była zadbana i w mire młoda bo wiem,że czym one są starsze tym więcej opieki potrzebują,
3,1
~skony
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
jest to mój 4 opel (najbardziej ulubiony przez żonę) wcześniej opel vetra GT 2,0 - , opel omega 2,0 , opel vectra 2,0 AUT . z ASTRY jestem pod względem ogólnym mniej zadowolony , auto bardziej do jazdy po mieście i dla kobiety
~resp1@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
a nawet 4- jeżdżę prywatnie i z dostawą :( i mimo że dbam regularnie i nie katuję samochodu zdarzały się usterki dość bolesne, ale mimo wszystko da się przeżyć (chociaż różnie to bywa) CHĘTNIE PODZIELĘ SIĘ UWAGAMI Z INNYMI DOŚWIADCZONYMI UŻYTKOWNIKAMI ASTRY F
3,2
~tomma
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Słaba jakość wykończenia-bardzo słaba-trzeba wszystkim trzaskać. Biegi toporne jak jak kalosze w do tańca, liczne usterki. ALE JEDNAK cena nie wysoka i częsi dostępne, poza tym jako robocze auto jest pakowny i praktyczny na codzień.
~Paweł
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Wspominam z uśmiechem na ustach. Opel to solidne i tanie auta. Nie dla szpanerów i idiotów, dla ludzi na dorobku w sam raz.
Opel Astra F Hatchback