Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997 (42) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Wyżej opisany samochód można polecić osobie która lubi podróżować i w dalekie trasy, np. dalekie dojazdy do pracy. Butla 60LPG pozwala zrobić w trasie ponad 500km plus pełen bak paliwa to w sumie można zrobić około 1200km bez zatrzymywania się, wtedy jedynym problemem jest wytrzymałość kierowcy.Znajomi żartobliwe mówią ze jest to samochód kawalerski.Bo jest to 3 drzwiowy hatchback, do rodzinnych nie należy.W planach mam zamiar kupić większy...
~anbero@fastnet.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Ogólnie rewelacyjny samochód, przez 11lat jest niezawodny,tylko wymiany eksploatacyjne oleju, filtrów itp, do tej pory jeżdżę na fabrycznych tłumikach.Slady korozji przy wlewie paliwa i w lewych przednich drzwiach ponad zamkiem w miejscu przejścia drzwi w słupek od szyby. Jest to chyba wada konstrukcyjna bo widziałem ją w innych Astrach, a powstaje chyba w wyniku słabej konstrukcji słupka przy trzaskaniu drzwiami,poza tym jeden mały pęcherzyk...
~Tomala
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Nie mam większych kłopotów. Wymieniłem wałek rozrządu bo brakowało jednej krzywki, szlifowałem wał, wymieniłem pompe wody i takie tam inne sprawy z silnikiem po za tym jest ok. skrzynia delikatnie haczy. Zawieszenie m i hamulce robiłem całość no ale w tym wieku to i człowiekowi przyda się remont. Kupując Opla trudno sprawdzić jego stan bo jak ktoś wleje "doktora albana" to silnik chodzi jak zegarek szwajcarski a później trzeba zapłacić tyle...
~pawgus@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Autko jest oki. Dla trzyosobowej rodzinki jak znalazł. Wygodny dużo miejsca, pojemny bagażnik, dobrze trzyma się drogi. Rada dla kupujących - uwaga na rdze szczególnie biały kolor. Części niedrogie i powszechnie dostępne. Moje wydatki: po zakupie wymiana rozrządu ~350 zł, wymiana tłumika końcowego (zjadła go rdza) ~130 zł (z wyższej półki), świece i przewody wysokiego napięcia ~160 zł, końcówki drążków wraz z ustawieniem zbieżności ~180 zł
~SUNSEEKER
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
W ciągu ostatnich 2 lat użytkowania w samochód zainwestowane zostało ok. 10.000zł. Nie jest to auto bezawaryjne, ale nigdy nie stanęło na trasie, pozatym styl jazdy jest agresywny, dynamiczny i gł. w mieście. I tak nie zamienie na żadne inne, bo po prostu je kocham i jeśli chodzi o ergonomie i przyjemność z jazdy pasuje w mi idealnie.
~UG
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
auto ma 10 lat, sprawuje się bardzo dobrze zwłaszcza, że wypieszczone nie jest, bo nie ma kto o to dbać, do 60000 żadnych usterek, na 6 oceniam zamki w drzwiach bocznych, których złodzieje nie mogą pokonać już po raz czwarty, Opla chcę zamienić tylko na Opla
~gibsonay@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
idealne auto dla oszcednych, lubiacych niezawodnosc i tych co lubia miec spokojna glowe ze wstajac rano i wsiadajac do samochodu nie spotka ich niemila niespodzianka. Bardzo oszcedny serwisy nawet w stacjach OPLA nie przerazaja, przez 8 lat i 145tys km zadnych niespodzianek.
~konio
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jak na 16 lat rewelacja,wszystko zwarte i działające zero probleów stare przysłowie mówi JAK WÓDKA TO POLSKA,JAK SAMOCHÓD TYLKO NIEMIECKI.Przyznam ze cos w tym jest mój Asterix jest tego ŻYWYM dowodem.
~misiek
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
samochód taki sobie do pojeżdzenie na zakupy. Na dłuższe trasy słaby silnik 1.4 czuć że się męczy co widać przez spalanie polecam 2 litry pali nie wiele więcej ale za to jaka przyjemność z jazdy.
~Robdegaw@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Generalnie polecam-fajne auto nawet może pełnić rolę rodzinnego za niewielkie pieniądze. Naprawy są kosztowne w ASO ale każdy dobry mechanik też sobie poradzi. Zamienniki są tanie i łatwo dostępne.
Opel Astra F Hatchback