Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997 (35) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Biegi wchodzą lekko, czasami jest problem z szybkim wrzuceniem 3.Samochód ma trochę latek, wiec nie ma co spodziewać się cudów.Skrzynia jest bardzo wrażliwa na niedociśnięte sprzęgło, szczególnie wsteczny.Wiec zima w butach zimowych ciężko wyczuć sprzęgło i trzeba pamiętać o tym.
~jkl_23@o2.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Skrzynia chodziła super, aż nagle zaczęła lekko szumieć, sprawdziłem poziom oleju i tu ku mojej złości sucho. Mój błąd bo nie sprawdziłem od razu. Po dolaniu trochę się uciszyło. Biegi wchodzą pewnie lecz z lekkim oporem.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Biegi wchodzą lekko i bezproblemowo do przodu, a jeżeli chodzi o wsteczny to przy wrzucaniu słychać zgrzyt nie wiem czy to jest specyficzne czy tylko u mnie tak jest i kwestja wyregulowania tego.
~Damian43215
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Ogolnie jest dobrze czasmi problem z wbiciem jedynki..a rozwiazanie z biegiem wstecznym rewelacyjne, gdyby nie ta \"jedyneczka\" moglo by byc doskonale
~konio
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Skrzynia no cóż 1 i wsteczny czasem lubią spłatac figla kierowcy ale to standard w starszych modelach Opelka pozatym zero problemow.
~SUNSEEKER
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Czasem zgrzytnie przy wstecznym, pozatym precyzyjna, chodzi lekko. Płytkie sprzęgło umożliwia szybką zmianę biegów w ok. 0.3 s
~Rafal_wrc
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Problem z 1 i 2 biegiem to norma szumi lozysko w skrzyni podkreslam nie na sprzegle te juz wymienilem.
~ErYk
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
zmiana biegów jest dobra ... przy szybkiej jeżdzie można bezperfekcyjnie i szybko zmienić bieg :D
~martkm1@wp.pl MARCIN
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Czasami ciężko wchodzi I bieg i R, troche twarda a co tu sie spodziewac po prawie 140 tys :-)
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
9,2
~gibsonay@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Ani jednej usterki po przejechaniu prawie 150tys. km., jak na auto tej klasy dziala precyzyjnie.
Opel Astra F Hatchback