Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW 1992-1997 (30) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Widoczność dobra, jak w \"szklarni\", w lusterkach wszystko widać co się dzieje za samochodem. Z przodu może być problem jak to w każdym samochodzie po przez słupek przedni gdzie lubią się chować piesi w czasie skręcania w lewo.Wg, mnie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Ogólnie widocznośc doskonała.
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Jeżeli chodzi o widoczność to jest dobra, a problem sprawia cofanie troszkę ale to kwestia przyzwyczajenia, linia nadwozia załamuje się i nie widać końca samochodu.
~Viper
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
W tym roczniku lusterka były jeszcze z Kadetów i widoczność w bocznych lusterkach jest przecietna ale później od 95r był już lepsze.
~jkl_23@o2.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Do tyłu bardzo dobrze. Z przodu na trasie super, po mieście nieraz przeszkadza lewy słupek.
~GreenArrow_1.4_MPI_82KM
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
wg mnie bardzo zadowalajaca (sedan) moze to kwestia wprawy ale jestem zadowolony z widoczności
~Swill
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
słaba widoczność przy parkowaniu z tyłu samochodu (mam jeszcze spojler wieć może to przez to:) )
~FilipDre
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Znakomita, zarówno przód maski jak i tył auta są doskonale widoczne z fotela kierowcy, ułatwia to parkowanie.
~UG
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
boczne lusterko zbyt oddala, nie wyczuwam odległości przy cofaniu, ale to może tylko w Sedanie
~Rafal_wrc
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Paruje szyby ale ogolnie ok. Slupki nie przeszkadzaja jak w innych autach
~Jacek17
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Bardzo Dobra, choc trzeba sie przyzwyczaic do widoku z tyłu.
Opel Astra F Hatchback