Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 (62) - Całokształt

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~::aNDERs::
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Obserwując rynek samochodowy zauważyłem, że Astra na tle konkurencji wyróżni się stosunkowo niskim spadkiem wartości. Warto jednak wysupłać te powiedzmy 8k PLN i kupić ten samochód. Banalnie tanie części zamienne !!!
~KalBar
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Samochód oceniam na solidną 4+. Samochód jest stosunkowo mało awaryjny. Poza tym na moje mozliwości finansowe i na tyle ile jeżdżę jest idealny. Tym bardziej, że jest wyposażony w instalację gazową.
~Waters
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Jezdze tym autem 5 lat i nic sie nie popsulo, przeglady standardowe i nic wiecej !! Auto jest absolutnie niezawodne. Gdyby produkowali taki z klimatyzacja kupilbym bez chwili zastanowienia.
~jarek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie dobre stosunkowo tanie i niezawodne auto, szkoda tylko że mimo iż jest to już astra II z obustronnie ocynkowaną blachą pojawiły się już małe bombelki rdzy na obrzeżach nadkoli z przodu i z tyłu.
~Sławek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Wygodne auto dla rodziny z pojemnym bagażnikiem(500l).Po przejechaniu 120000 tysięcy żadnych niespodzianek i kłopotów. Bardzo przydają się dzielone siedzenia i otwierany podłokietnik na narty.
~grzesiek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
ogólnie nie narzekam. kupiłem samochód 3 lata temu, przejechałem prawie 100000 km, generalnie dość tani w eksploatacji - tanie części i serwis (nie myślę tu oczywiście o autoryzowanych serwisach!!!)
~jackyel@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
polecam wszystkim - zmieniać filtry i płyny + tankować na Aral ( nie BP ) można zauważyć wzrost mocy i mniejsze spalanie KOCHAM OPEL-ka nie jest to nic nadzwyczajnego - ale dla mnie jest gucio
~DoPrze
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Opel żeby był lepiej wykończony, lepsze miał wyposażenie byłby całkiem niezły. cena zakupu jest przystępna. jedyne co muszę w Oplach zganić to jakość blach, a jakość samej powłoki lakierniczej jest dobra.
~przemolski astraklub.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Autko często spotykane na ulicach dlatego nie wyróżnia się zbytnio z tłumu. Chyba że ma się założone ciekawe alufelgi i ładnie brzmiący wydech tak jak mój model.
~pawelek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Auto sprawuje się dobrze. W Polsce bardzo sensowne i tanie rozwiązanie. Nie jest może wygodne, ale zrobiłem nim ok. 100.000 w ciągu 2,5 roku i nie zawiodłem się. To był dobry zakup :)
Opel Astra F Hatchback