Oceny Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100 KM 74 kW

Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100 KM 74 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100 KM 74 kW

~ProF
Opel Astra F
Auto mam od niedawna ale dalej sie nim tak samo ciesze :):)
~KalBar
Opel Astra F
Samochód oceniam na solidną 4+. Samochód jest stosunkowo mało awaryjny. Poza tym na moje mozliwości finansowe i na tyle ile jeżdżę jest idealny. Tym bardziej, że jest wyposażony w instalację gazową.
~Marchewka
Opel Astra F
Moje pierwsze autko i dlatego wszystko mu wybaczę ( do czasu)
~kontek89k@poczta.onet.pl
Opel Astra F
Bardzo dobry samochód dla osób podróżujących w tzw. trybie mieszanym: trasa-miasto. Oszczędny, mało awaryjny (oczywiście jak się o niego dba i nie katuje) :) Niestety troszkę nudny we wnętrzu. Bez jakichkolwiek zbędnych gadżetów i drobiazgów. Prosta, solidna niemiecka konstrukcja.
~pawelek
Opel Astra F
Auto sprawuje się dobrze. W Polsce bardzo sensowne i tanie rozwiązanie. Nie jest może wygodne, ale zrobiłem nim ok. 100.000 w ciągu 2,5 roku i nie zawiodłem się. To był dobry zakup :)
2,2
~El_Bobo
Opel Astra F
nie polecam nikomu tego samochodu chyba, że chce wydać na jego naprawę 3 razy tyle ile wydał na jego zakup. oczywiście musi go być stać na paliwo (20l/100km)
~maly500
Opel Astra F
ogolnie super autko wygodne , szybkie i ekonomiczne tylko wtedy jak sie pilnujesz
~shogerer
Opel Astra F
nie najlepsze auto fajnei wyglada ale ten silni kgdyby nie ten silnik kto wie moze i fajne ale moja to totalny syf przez ten silnik
~robertkujawinski@wp.pl
Opel Astra F
Ogólnie auto oceniam bardzo dobrze. Nie jest co prawda to jakiś wyjątkowy samochód ale dla przecietnego zjadacza chleba to dobry wybór. Polecam przerobienie na gaz, silniki dobrze go znoszą, ale przy zakładaniu instalacji wazne jest aby była ona dobrze spasowana do tego silnika wówczas przez długie lata będzie spokojnie spełniać swoje zastosowanie. Najwiekszą wadą tego auta to korozja - trzeba dbać o blachę( polecam hammerite i środki do...
~Bogdan Bezeg
Opel Astra F
Samochód dla rodziny 4 osobowej na 20 lat. Przy zapewnieniu 1000 zł rocznie na naprawy i wymiany, przy dbalości o higienę auta i eksploatację - auto średniej klasy ale wdzięczne, lepsze nie jest konieczne. Na nowe trzeba zbieracprzez 2o lat od dnia jego zakupu by przy sprzedazy mozna byo nabyć nowe, choćiaż by podobne. Dobre auto .
Opel Astra F Hatchback